Bebeğin hareket etmemesi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nihalserap tarafından oluşturulan Bebeğin hareket etmemesi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,108 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin hareket etmemesi?
Konbuyu başlatan Nihalserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nihalserap

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim dr gittim ultrason iyi çıktı nts hafif sancılı çıktı ama dr normal yalancı bunlar dedi. Bebekte bu haftada şeklini tam aldığı için her hareketi hissetmezsin normal dedi ama icim hic rahat degil yine de🤔ama bugun yasananlardan anladiğım birşey var ki benim kızım benimle oyun oynuyor nts çekilirken hareket ediyor durmuyor çok şükür sonrasında da🙈 sezeryandan korktuğum için herşeyden korkar oldum istiyorum ki hep hareket etsin bilmiyorum siz bu duyguyu yaşadınız mi ama ben çok korkuyorum doğumdan icim sıkılıyor 🤦‍♀😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim dr gittim ultrason iyi çıktı nts hafif sancılı çıktı ama dr normal yalancı bunlar dedi. Bebekte bu haftada şeklini tam aldığı için her hareketi hissetmezsin normal dedi ama icim hic rahat degil yine de🤔ama bugun yasananlardan anladiğım birşey var ki benim kızım benimle oyun oynuyor nts çekilirken hareket ediyor durmuyor çok şükür sonrasında da🙈 sezeryandan korktuğum için herşeyden korkar oldum istiyorum ki hep hareket etsin bilmiyorum siz bu duyguyu yaşadınız mi ama ben çok korkuyorum doğumdan icim sıkılıyor 🤦‍♀😔
İyi olmasına sevindim canım. O doğum korkusu maalesef hepimizde var ama elinden geldikçe düşünmemeye çalış sonrasında bebeğini kucağına alacaksın onunla motive et kendini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar