Sorum var Bebeğin hareketleri azaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eelliiff tarafından oluşturulan Bebeğin hareketleri azaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 225 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin hareketleri azaldı
Konbuyu başlatan Eelliiff
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Eelliiff

Kayıtlı Üye
rank
26+5 günlük hamileyim ama günde en fazla 2 kere hissedebiliyorum bebeğimin hareketlerini oda birer kez . Korkmuyor da değilim. Kontrolüme de daha var . Sizler de durumlar nasıldı ? Bu durun normal mi yoksa kontrolü beklemeden gitmeli miyim hastaneye ??

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
26+5 günlük hamileyim ama günde en fazla 2 kere hissedebiliyorum bebeğimin hareketlerini oda birer kez . Korkmuyor da değilim. Kontrolüme de daha var . Sizler de durumlar nasıldı ? Bu durun normal mi yoksa kontrolü beklemeden gitmeli miyim hastaneye ??
Cikolta filan ye csnim bir de öyle bak harjelfei en gözle görülür bir haraket azalması var ize doktora git . Gün içinde kendini çok mu yoruyorsun

Eelliiff

Kayıtlı Üye
rank
Cikolta filan ye csnim bir de öyle bak harjelfei en gözle görülür bir haraket azalması var ize doktora git . Gün içinde kendini çok mu yoruyorsun
Yani aslında hiç yormuyorum desem yeridir düzenli beslenmeye de çalışıyorum, son bir bir buçuk haftadır çok azaldı . Az önce yedim bir bardakta şu içtim sol tarafıma yattım şimdi bekliyorum ki hareket etsin. İnsanın elin de değil tedirgin oluyorum istemsizce. Birinci gebelikte düşükle sonuclaninca malaesef

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani aslında hiç yormuyorum desem yeridir düzenli beslenmeye de çalışıyorum, son bir bir buçuk haftadır çok azaldı . Az önce yedim bir bardakta şu içtim sol tarafıma yattım şimdi bekliyorum ki hareket etsin. İnsanın elin de değil tedirgin oluyorum istemsizce. Birinci gebelikte düşükle sonuclaninca malaesef
Kötü düşünme canım o oynamıyor uze sen onu oynat annesi elinle hafif hafif dokun bakalım. Canım yine oynamaz ise yarın bir doktora gidersin. Herkeste bir olmuyor tabi bazı bebekler çok oynar bazıları hiç oynamaz. Endişe etme o yüzden.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar