Sorum var Bebeğin iri olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Bebeğin iri olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,079 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin iri olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar normal doğum gibi gözüküyordu ancak bebeğin bel çevresi kalın iri bayağı normal olmayabilir son anda karar değiştirebiliriz her şeye hazırlıklı ol dedi bu durumu yaşayan var mı sebebi ne olabilir
Rabbim hayırlısini nasip etsin inşallah canım
Bebeğin kaç kilo ki kuzum ve kaç haftalıksin

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar normal doğum gibi gözüküyordu ancak bebeğin bel çevresi kalın iri bayağı normal olmayabilir son anda karar değiştirebiliriz her şeye hazırlıklı ol dedi bu durumu yaşayan var mı sebebi ne olabilir
Canm bnm ilk gebeliğimdede aynısı oldu 37+0 dım 4 kilo var bebek normal doğuramazsın gününü beklersen riskli olur senin bebeğin için dedi doktorum o gün sezeryana girdim 3,800 doğmuştu çatının genişliğine göre demiştir doktor bana 3500 doğurabilirsin üstü riskli olur demişti

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Canm bnm ilk gebeliğimdede aynısı oldu 37+0 dım 4 kilo var bebek normal doğuramazsın gününü beklersen riskli olur senin bebeğin için dedi doktorum o gün sezeryana girdim 3,800 doğmuştu çatının genişliğine göre demiştir doktor bana 3500 doğurabilirsin üstü riskli olur demişti
Çatı muayenesi yapmadı ama

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım haqqında hayırlısı neyse o olsun İnşaAllah ben ilk gebeliyimde 38 hafdada 3650 doğdu

Sekiiffa

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde 37 haftada 3400 dü 39 hafta olduk 4 kiloyu geçtiği için cumaya gün verdi bugün başka bi doktora daha gözükcem benim bebeğiminde bel çevresine küçük kafasına büyük demişti doktor

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde 37 haftada 3400 dü 39 hafta olduk 4 kiloyu geçtiği için cumaya gün verdi bugün başka bi doktora daha gözükcem benim bebeğiminde bel çevresine küçük kafasına büyük demişti doktor
Benim de tam tersi omzu falan takılabilir doğum yaralanması olabilir dedi ben de yarın başka bir doktora gideceğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar