Sorum var Bebeğin iri olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Bebeğin iri olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,065 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin iri olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde 37 haftada 3400 dü 39 hafta olduk 4 kiloyu geçtiği için cumaya gün verdi bugün başka bi doktora daha gözükcem benim bebeğiminde bel çevresine küçük kafasına büyük demişti doktor
Ne yedinde 4 kiloyu geçti kuzum bizede söyle bebeğim 10 gün içinde sadece 200grm almış

Sekiiffa

Kayıtlı Üye
rank
Ne yedinde 4 kiloyu geçti kuzum bizede söyle bebeğim 10 gün içinde sadece 200grm almış
Özellikle bir şey yemedim canım ilaçlarımı vitaminleri düzenli kullandım bol su içtim günlük kahvaltı akşam yemeği hatta fındık ceviz incir falan ye dediler sevmediğim için yemedim yinede kilo aldı anneme çekmişim annemin ben dışında iki kardeşimde 4 üstü doğmuş

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank
Özellikle bir şey yemedim canım ilaçlarımı vitaminleri düzenli kullandım bol su içtim günlük kahvaltı akşam yemeği hatta fındık ceviz incir falan ye dediler sevmediğim için yemedim yinede kilo aldı anneme çekmişim annemin ben dışında iki kardeşimde 4 üstü doğmuş
Maşallah kuzum ben tahin pekmez yiyodum iyi kilo alıyodu son 10 gündür mide bulantım başladı biraz tahinn. Pekmmezi ve ceviz. Yemeyi kestim azaldı killosu 35 haftalık 2 750grm. Geliyo senin bu haftalarda kaç kiloydu. Bebek

Sekiiffa

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum ben tahin pekmez yiyodum iyi kilo alıyodu son 10 gündür mide bulantım başladı biraz tahinn. Pekmmezi ve ceviz. Yemeyi kestim azaldı killosu 35 haftalık 2 750grm. Geliyo senin bu haftalarda kaç kiloydu. Bebek
3 kiloydu canım 35 haftada senin bebişinde gayet iyi maşallah doğuma kadar 3 buçuk falan olur Allah izin verirse

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğinin kilo almasini istiyorsan hergun haşlanmış yumurta ye kasar peyniri tuket ve hergun bı adet muz ye..ve hergun bı yada iki kase yoğurt.. geri kalan besinleride tüket mesela et , tahin ,pekmez , bol meyve , fındık ,ceviz , ıspanak ,patates gibi ..

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğinin kilo almasini istiyorsan hergun haşlanmış yumurta ye kasar peyniri tuket ve hergun bı adet muz ye..ve hergun bı yada iki kase yoğurt.. geri kalan besinleride tüket mesela et , tahin ,pekmez , bol meyve , fındık ,ceviz , ıspanak ,patates gibi ..
Kuzum bu 10 gün içersinde 2 kilo kaşar peyniri yedim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu 10 gün içersinde 2 kilo kaşar peyniri yedim
Kuzum bence sen ne yersen ye çocuk ala bileceyi kadar alır ben ilk gebeliyimde doğru dürüs bişiy yiyemiyordum ne kaşar peynir ne muz ne de başqa bir şey her şey 9ay midemi bulandırdı yidiyimde hemen çıkarırdım ama bebeyim 3650qram oldu belki de bünye meselidide var kuzum inşaallah doğduğdan sonra klo alır benim kızım doğumdan sonra klo verdi yani kuzum kloyla ilgili kendini sıkma Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🤲🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar