Bebegin ismini kaynanam koymak istiyor

• Konbuyu başlatan Denizlili
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Denizlili tarafından oluşturulan Bebegin ismini kaynanam koymak istiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,239 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin ismini kaynanam koymak istiyor
Konbuyu başlatan Denizlili
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Milanaa
D

Denizlili

Guest
Bebeğimin ismini kaynanam koymak istiyor. Benim dediğim olacak diyor. Ben ilk çocugum kendi istedigim ismi koymak istiyorum ama kaynanam ilk torunumun ismini ben koyacağım diye söz vermiştim diyor. Sinirimden ağlıyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Birşey olmaz cnn ya bir isim sonuçta ne kayınvalidenin gönlü kırılsın ne senin bırak bıraksın sende istediğim işimi bırak 2 isim olsun istediğiniz isimle çağırırsınız bence

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki oglumun ismini eşim koydu içimde kalmadı değil ama önemli olan eşin ne dediği bunun için kendini üzme
Bebeğimin ismini kaynanam koymak istiyor. Benim dediğim olacak diyor. Ben ilk çocugum kendi istedigim ismi koymak istiyorum ama kaynanam ilk torunumun ismini ben koyacağım diye söz vermiştim. Sinirimden ağlıyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin ismini kaynanam koymak istiyor. Benim dediğim olacak diyor. Ben ilk çocugum kendi istedigim ismi koymak istiyorum ama kaynanam ilk torunumun ismini ben koyacağım diye söz vermiştim. Sinirimden ağlıyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız
Hangi ismi koymayı düşünüyor

D

Denizlili

Guest
İstedigi isim iyi veya kötü oldugundan değilde kendi istemesinden rahatsız oldum. Yoksa belki ikimiz karar vererek verebilirdik

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok rahatsız olurdum ben aylarca taşıyım ediyim her şeyi ben çekiuim gel ben koyucam diye tuttur,geçen benim kayınvalide koyucagimiz isme başka isimmi bulamadınız dedi kaç gün kafaya taktım,eşinle konuş olmazsa cnm ikinizinde beğendiği olsun

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Ndn koyuyomus ki 9 ay taşı aqrilari sen hisset dogururken 8 saat sanci hisset kaynana qelsin koysun asla koydurtmam hele ki esimi doldursn cokta umrumda esim kendi kaybeder wala bni hicte takmm kafama ama bi de su war cnm sen söz wermissn koy die o da war yani

Tüm sayfalar yüklendi.