Bebeğin kafa büyüklüğü 3 hafta ileride olması?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubi tarafından oluşturulan Bebeğin kafa büyüklüğü 3 hafta ileride olması? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,229 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kafa büyüklüğü 3 hafta ileride olması?
Konbuyu başlatan Tubi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu iyi şuan için canım haftası dolana kadar daha da alır 3ü bulur o merak etme sen. Kafa büyüklüğü de genetik veya yapısal olabilir belki korkma kötü düşünme hemen. En kötü ihtimalle normal doğum yapamazsın bebeğin sağlıkla doğduktan sonra doğumun nasıl olduğu çokta önemli değil canım onu da takma hiç kafana. Sen iyi düşün iyi olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Zaten sezeryan olucam dıyerlerı de sezeryan 38 Ken alır heralde doktor daha kontrol e gitmedim ayın 2 sinde bakalım ne diyecek ama iste korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu iyi şuan için canım haftası dolana kadar daha da alır 3ü bulur o merak etme sen. Kafa büyüklüğü de genetik veya yapısal olabilir belki korkma kötü düşünme hemen. En kötü ihtimalle normal doğum yapamazsın bebeğin sağlıkla doğduktan sonra doğumun nasıl olduğu çokta önemli değil canım onu da takma hiç kafana. Sen iyi düşün iyi olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Zaten sezeryan olucam dıyerlerı de sezeryan 38 Ken alır heralde doktor daha kontrol e gitmedim ayın 2 sinde bakalım ne diyecek ama iste
Cnm bnm bir akrabama bebeğin kafası küçük fakan demişlerdi işte ama genetik miş doğunca hiç bir sıkıntı olmadı
Insallah bızde de Bı sıkıntı olmaz bize 3 hafta ilerden geliyor dedi dogunca kaktırırsın dedi doktor suan bısey olsada yapacak bir şey yok dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Zaten sezeryan olucam dıyerlerı de sezeryan 38 Ken alır heralde doktor daha kontrol e gitmedim ayın 2 sinde bakalım ne diyecek ama iste korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten sezeryan olucam dıyerlerı de sezeryan 38 Ken alır heralde doktor daha kontrol e gitmedim ayın 2 sinde bakalım ne diyecek ama iste

Insallah bızde de Bı sıkıntı olmaz bize 3 hafta ilerden geliyor dedi dogunca kaktırırsın dedi doktor suan bısey olsada yapacak bir şey yok dedi
Bi sıkıntı olmaz inşallah canım da sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏

Arkadas lar 35 haftalık gebeyim bebegimin kafası 3 hafta ileriden geliyor mus basına gelen var mı boyle bısey bide kilosu 2 300 grm iyimi sımxıden tesekkur. Ederım
Ya benim oglanda kafa büyükdü gelmiyordu. Kasıklarımda ilişib kalmışdı😄😄 patlatamıyordu palasentayı. Haftam geçmişdi 9 ayı 2 haftadan çok geçmişdik. Ama şükür zor dogum yapdım sancı getiren ilac verdiler sabaha kadar sabahı da geçdim öyleye anca dogurdum ölüyordum. Şuan çok şükür 2 yaşında fotografda var. Küçük olan oglum 😄😄😄bakınca kafasının büyüklüyü belli oluyor zaten 😄😄😄😄😊😊😊

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim oglanda kafa büyükdü gelmiyordu. Kasıklarımda ilişib kalmışdı😄😄 patlatamıyordu palasentayı. Haftam geçmişdi 9 ayı 2 haftadan çok geçmişdik. Ama şükür zor dogum yapdım sancı getiren ilac verdiler sabaha kadar sabahı da geçdim öyleye anca dogurdum ölüyordum. Şuan çok şükür 2 yaşında fotografda var. Küçük olan oglum 😄😄😄bakınca kafasının büyüklüyü belli oluyor zaten 😄😄😄😄😊😊😊
Tesekkur ederım canım ınsallah saglikla bir sorun cıkmadan alırlar benım sezeryan zaten normal dogum yapmıucam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar