Sorum var Bebeğin kafası buyuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Bebeğin kafası buyuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,406 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kafası buyuk
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar anneler bugün doktora gittim . 29 haftalık hamileyim bebeğinin kafası büyük dedi boyle bir durumla karşılaşan var mı . Düzelir mi korkuyorum
Ben oğlumun kafası büyüktü doktorlar 2 2.5 hafta büyük dediler koca kafa diye seviyordum 😂😂şuan nerdeyse doğdu ve 1 aylık olacak kafası cidden büyük 😂😂ama şükür hiç bir sıkıntı yok bütün kontroller yapıldı sanırım genetik annem de diyor kardeşinin kafası da büyüktü doğdugunda diye dayısna çekmiş korkma yanı canım normal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum genetik olabiliyor. Benim bebişinde kafası kendinden 5 gün büyük. Koca kafalı nasıl çıkacak bilmiyorum 😂
Çıkar annesi çıkar Kayra kendi koca kafasını tartamıypr😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben oğlumun kafası büyüktü doktorlar 2 2.5 hafta büyük dediler koca kafa diye seviyordum 😂😂şuan nerdeyse doğdu ve 1 aylık olacak kafası cidden büyük 😂😂ama şükür hiç bir sıkıntı yok bütün kontroller yapıldı sanırım genetik annem de diyor kardeşinin kafası da büyüktü doğdugunda diye dayısna çekmiş korkma yanı canım normal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıkar annesi çıkar Kayra kendi koca kafasını tartamıypr😂😂
Sanırım benimkide koca kafasını taşıyamayacak bol bol destek lazım 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sanırım benimkide koca kafasını taşıyamayacak bol bol destek lazım 😂😂
Şaka bir yana normal kız ben de ilk korkmuştum kafası büyük dediler diye ama bizim ailede ki çocukların hepsınim doğumdan sonra kafası bana hep büyük gelirdi kontrollerden sılıntı yoksa sıkıntı yoktur 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şaka bir yana normal kız ben de ilk korkmuştum kafası büyük dediler diye ama bizim ailede ki çocukların hepsınim doğumdan sonra kafası bana hep büyük gelirdi kontrollerden sılıntı yoksa sıkıntı yoktur 😂😂
Bende korktuydum doktor kafasının haftasını söyleyince direk normalmi diye sormuştum 😂 oda genellikle genetik 3 hafta fark olmadığı sürece sıkıntı olmaz demişti içim çok rahatladı ama çıkarmasını düşündüm sonra 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.