Sorum var Bebeğin kafası buyuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Bebeğin kafası buyuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,452 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kafası buyuk
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

Merve taş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler bugün doktora gittim . 29 haftalık hamileyim bebeğinin kafası büyük dedi boyle bir durumla karşılaşan var mı . Düzelir mi korkuyoal

Merhabalar anneler bugün doktora gittim . 29 haftalık hamileyim bebeğinin kafası büyük dedi boyle bir durumla karşılaşan var mı . Düzelir mi korkuyorum
İnşallah bişey olmaz canim benim bebeğimede aynısını dediler kafası su topluyor ve kafası büyüyor bu yüzden Allah'tan gelen bişey dua et Allah'tan ümit kesilmez🙏

Ayseee6

Kayıtlı Üye
rank
Aminnn insallahh bir sıkıntı olsa söylerdi dimi doktor .
Tabiki söylerler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhabalar anneler bugün doktora gittim . 29 haftalık hamileyim bebeğinin kafası büyük dedi boyle bir durumla karşılaşan var mı . Düzelir mi korkuyorum
Benim doktorum senin bebeğinin kafası olması gerekenden birazdç büyük ama korkma hiç sorun olmaz böyle bebekler zeki oluypr demişti 🥰😻

K

kubragk

Guest
Canım bende oğluma hamileyken bana da öyle demişti doktor genelde gennetık oluyormuş o baş çevresi büyüktü oğlumun o yüzden normal doğum yapamadım ben zaten seni takibe alır gittiğinde bakar herhangi bi sıvı toplama falan olıp olmadığını da söyler onun dışında genetik oluyormuş sonradan düzelir dedi doktor hatta korkulacak bişey değil bu demişti bana ki bende çok korkmuştum bebeğim doğduğunda öyle büyük bir kafası da yoktu yani düşünerek korkutma hiç kendını

Ayşe yilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Çok tesekkku ederim sıvı toplama gibi bir şey demedi doktorum sadece kafası büyük dedi . Allah'ım miniklerimizi korusun

Tüm sayfalar yüklendi.