Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,458 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilo almadığını söyledi doktor
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Bayanlar şuan hastanedeyim nst de doktor bebeğimin kilo almadığını kilosunun 2200 gr olduğunu söyledi eğer gelişim olmazsa 36 haftada alıcam dedi korkuyorum neden kilo almıyor ve 36 çok erken değilmi ya bişey olursa sabahtan beri hastanedeyim bidahaki haftayı bekliycez inşallah o zamana kadar durur dedi doğum pozisyonunu almış eğer beklerse 38 39 a kadar iyi olur ama kiloo gelişimi haftaya kadar artmassa haftaya da alırım beklemem dedi korkuyorum başına gelen varmı napmam lazım çocuk kilo alsın diye 35+1 deyim daha
Bol bol ye canım sağlıkla doğar inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah razı olsun canım teşekkür ederim morel oldu banada hepsini yapıcam hayırlısıyla sağ salim kucağıma alırım inşallah yavrum u
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah benim bebeğim de toparlar alırım kucağıma sağ salim morel oldu bana iyiki yazdınız o kadar korktum ki doktor öyle diyince kızım 2400 gr doğdu kuveze girmedi ama gelişim durdu diyince bu seferinde korktum erkek olucak nasipse inşallah sağ salim dunya ya gelir
Amin inşallah canım benim (◍•ᴗ•◍)❤ne demek sen iyi hisset iyi şeyler olsun kuzum 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar