Bebeğin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bsrylmnc tarafından oluşturulan Bebeğin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,187 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilosu
Konbuyu başlatan Bsrylmnc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 38+1 günlükken kontrole gittik bebeğin kilosu en hafif hâli 3700 dedi doktor normal doğum istiyorum ama doktor doğum sırasında bebeğin kafasi çıkar omzu çıkmazsa omzunu kırıp çıkarmak zorunda kaliriz dedi daha önce böyle bişey duyun varmı. acaba çatı muayenesinde de çok rahat 3500kiloyu doğurursun dedi
Omzunu kırmak falan biraz tecrübesiz kelimelerde.am çatı muayenesinde darsa hiç normal dogurma derim. Benim ilk gebeligimde catim dardı en fazla üç dediler 3700 doğurdum kalcam yırtıldı o yüzden kalça ameliyatına girdim geri çok kötü birşey. Ve haliyle ondan sonrası normal doğum bana kesinlikle yasaklandı

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 38+1 günlükken kontrole gittik bebeğin kilosu en hafif hâli 3700 dedi doktor normal doğum istiyorum ama doktor doğum sırasında bebeğin kafasi çıkar omzu çıkmazsa omzunu kırıp çıkarmak zorunda kaliriz dedi daha önce böyle bişey duyun varmı. acaba çatı muayenesinde de çok rahat 3500kiloyu doğurursun dedi
Benimde bebegim 4.150 g dogdu normal dogum yaptım dogum esnasında omzu takıldı doktor allahtan tecrübeliydi eliyle flan kurtardı röntgen cektiler dogum sonrası cocugun omzunda herhangi bir sıkıntı olusmus mu diye şükür birsey cıkmadı ama zor oluyor hele doktor tecrübesiz olursa gercekten zorlanabilir benim ikinci dogumum oldugu halde zor oldu için rahat edicekse başka bir doktorada görün ama kilolu bebeklerde risk almıyor her doktor kolay kolay

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar