Bebeğin kilosunda anormallik var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Bebeğin kilosunda anormallik var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilosunda anormallik var
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım ben tam bilmiyorum ama şişko mu olacak miniş 🥰🤣
Valla bende anlamadım kafamda deli sorular gebelik diyabeti var bende sizlerden yardım alıyım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canım her hafta o kadar almıyor benimki almadı 3 kilo 200 gram doğdu son iki hafta hiç almadı.
[/QUO
750 gramdi üç hafta sonra gittim 1450 olmuş peki o nasıl oldu 🙈🤣

30 haftadan sonra haftada 250 Gr aliyo diye bilyorum canm yarım kilo değil
Gene fazla 10 hafta var ortalama 2500 gram yapar şuan da 1450 di en son gittiğimde 3 haftadır gitmiyorum zaten 2500 + 1450 görmediğim 3 haftada 1800 falan oldu ise 4500 mu 🤣

960 Gramdi o haftada😅
Kaçıncı hafdada 30 dami

Canım benimde ayni bende 28 haftadayken 1.600 kgdu ayrica seker testide yaptirdim sekerim yok doktor genetik iri bebek dedi bu cuma 32.haftada kontrolum var bakalim ne diyecek doktor kac kg olmus ayrica bana gelişimi 2hafta ileriden gidiyor dedi doktor sağlıklı olsunlar da inşaallah
Bana gidince haber verir misin bende sana yazarım cuma gitcem nasipse

Maşaallah canım
Sagol canım ama ben endişeliyim şekerim var bebekte sorumlu var diye gebelik tansiyon unve şekeri çıktı

Kuzum bende 29 haftaligim bakalim yarin doktor söylerse öğreneceğim
Dönersen sevinirim öğrenince çok tedirginim haftada kaç gram alması lazım acaba

Son düzenleme:

Aslisaremira

Kayıtlı Üye
rank
21 gün önce Ocak 4 te Doktora gittim bebek 1450 gramdi suan 30 hafta bebek netten baktığımda üç hafta önceki kiloyu doktorun şuan söylemesi lazım yani 30 haftalık bebek internette 1300 ila 1400 arası benim 27 de 1450ydi şimdi kafam karıştı son iki ayda her hafta yarım kilo alıyor diyor 21 gün önce 1450 di şuan kaç bilmiyorum ama son 10 hafta var her hafta yarım kilo alıyormuş bu bebek 7 kilo mu doğacak 🤣 doktor kiloya normal dedi ama bende şeker var sık sık takibe gidiyorum sizin 27 iken kaç kiloydu yada 30 haftada
Ben 33 te 2400 dedi kilosu ödedik senin gibi bugün 35 gittim 2500 dedi fark hep değişiyor yada doktorlar cihazları hafasina göre ölçüyor anlamadim

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm ben 33 haftaligim dun gittim 1 140 dedi ama sende seker varmis genelde sekeri olanlqrin iri oluyomus maşallah seninki biraz daha iri heralde 😂😂
Kiz korkuyorum çok gebelik zehirlenmesi şüphesi var şeker var tansyon var düşük olsada protein kaçağı var bu beni mutlu etmedi saglikli olsun zayıf olsun

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
21 gün önce Ocak 4 te Doktora gittim bebek 1450 gramdi suan 30 hafta bebek netten baktığımda üç hafta önceki kiloyu doktorun şuan söylemesi lazım yani 30 haftalık bebek internette 1300 ila 1400 arası benim 27 de 1450ydi şimdi kafam karıştı son iki ayda her hafta yarım kilo alıyor diyor 21 gün önce 1450 di şuan kaç bilmiyorum ama son 10 hafta var her hafta yarım kilo alıyormuş bu bebek 7 kilo mu doğacak 🤣 doktor kiloya normal dedi ama bende şeker var sık sık takibe gidiyorum sizin 27 iken kaç kiloydu yada 30 haftada
Şeker için ölçüm yapıyor musunuz annede seker olunca bebek kilolu doğabiliyor 33 haftada iken gittim 2300 dedi ben insulin oluyorum şekeriniz kaç sizin

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Şeker için ölçüm yapıyor musunuz annede seker olunca bebek kilolu doğabiliyor 33 haftada iken gittim 2300 dedi ben insulin oluyorum şekeriniz kaç sizin
İki tane inisulin kullaniyorum biri akşam yemeğinden önce biri saat 10 da sabit ama düşmüyor yarın kontrol vardı hava şartlarından gidemiycem galiba

İki tane inisulin kullaniyorum biri akşam yemeğinden önce biri saat 10 da sabit ama düşmüyor yarın kontrol vardı hava şartlarından gidemiycem galiba
Tokluk150 ila195 arası açlık 99 ila 130 arası

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank

Tokluk150 ila195 arası açlık 99 ila 130 arası
Benim günde 4 kez 3 öğün bide gece iğnesi diyetisyenede yönlendir di açlık 99 120 falan tokluk 140 180 oluyor kilo alma dediler 33 hafta bitecek perşembe günü 5 kilo aldım

Nevinnn

Kayıtlı Üye
rank
Benim günde 4 kez 3 öğün bide gece iğnesi diyetisyenede yönlendir di açlık 99 120 falan tokluk 140 180 oluyor kilo alma dediler 33 hafta bitecek perşembe günü 5 kilo aldım
Ben 20 kilo aldım şuan diyet yapıyorum ama bu verdikleri inusilin dusurmuyor şekerini ve hastaneye gitmem zor oldu çok uzak kar nedeni ile napcam bilmiyorum

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
21 gün önce Ocak 4 te Doktora gittim bebek 1450 gramdi suan 30 hafta bebek netten baktığımda üç hafta önceki kiloyu doktorun şuan söylemesi lazım yani 30 haftalık bebek internette 1300 ila 1400 arası benim 27 de 1450ydi şimdi kafam karıştı son iki ayda her hafta yarım kilo alıyor diyor 21 gün

Valla bende anlamadım kafamda deli sorular gebelik diyabeti var bende sizlerden yardım alıyım dedim

Gene fazla 10 hafta var ortalama 2500 gram yapar şuan da 1450 di en son gittiğimde 3 haftadır gitmiyorum zaten 2500 + 1450 görmediğim 3 haftada 1800 falan oldu ise 4500 mu 🤣

Kaçıncı hafdada 30 dami

Bana gidince haber verir misin bende sana yazarım cuma gitcem nasipse

Sagol canım ama ben endişeliyim şekerim var bebekte sorumlu var diye gebelik tansiyon unve şekeri çıktı

Dönersen sevinirim öğrenince çok tedirginim haftada kaç gram alması lazım acaba
Tamam cnm yazarim sana cuma günü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar