bebegin normal ayından buyuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebegin normal ayından buyuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,118 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegin normal ayından buyuk
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
bugun doktoruma gidecektim doktorum kovit oldugum icin şimdi gelmeni istrmiyorum hamile bayanlar var zor hamileligi gecenler var ondan dolayi sizi muane icin kabul edemem dedi ben bugunde gidemedim doktora cuma yine test yapacam testin sonucu nasil cikarsa ona göre gidecem işallah
Bende ne yaptın diye merak ettim canım negatif çıkar inşallahta cmt gidersin o zaman

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ş
kovit testi yapmaya hastaneye gittim sira beklwrken kasıklarima sancı girdi tasyonum düştu bayilmişim beni önce teste sonrada kadin doguma aldilar alttan muane ettiler idrar tahlili utrasyon falan cektiler nst ye bagladilar doktorlar bebegin utrasyonda normalden buyuk görunuyo dediler 3 tane doktor muane etti bu bebwk normal ayından bir ay buyuk dedi kafam cok karışti sizde böyle olan varmi bebegi normal utrasyonda buyuk görunen varmi hastaneden geldigimden beri kafam cok ağriyo sali günu kendi doktoruma gitmek istiyorum
Öncelikle geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Şekeri olan annelerin bebekleri iri olurmuş baktılar mı şekerine

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

Nur.

Kayıtlı Üye
rank
Binada doktor öyle dedi canım 13 şubat en son adet tarihim daha önce Bi kaç doktora gittim bu en son gittiğim kendi doktorum ekimin sonlarında doğum olacak dedi bebek burda 1 ay daha büyük dedi adet tarihini yanlış söylemiş olabilirsin dedi ama ben emin olduğumu söyledim o zaman gebeyken 1 kere adet Görmüşsün o yüzden öyle olabilir dedi kendide kadın doktor öyle birşey varmış gebeyken oda adet görmüş seninkine öyle olabilir canim

Ebru karakaya

Kayıtlı Üye
rank
kovit testi yapmaya hastaneye gittim sira beklwrken kasıklarima sancı girdi tasyonum düştu bayilmişim beni önce teste sonrada kadin doguma aldilar alttan muane ettiler idrar tahlili utrasyon falan cektiler nst ye bagladilar doktorlar bebegin utrasyonda normalden buyuk görunuyo dediler 3 tane doktor muane etti bu bebwk normal ayından bir ay buyuk dedi kafam cok karışti sizde böyle olan varmi bebegi normal utrasyonda buyuk görunen varmi hastaneden geldigimden beri kafam cok ağriyo sali günu kendi doktoruma gitmek istiyorum
Canım bebegın suyu fazla oldugu için de boyle demiş olabilir bana da aynısını dediler ve hala bekliyoruz su an 27 haftalığım şeker yüklemesini de yaptırdım sorun cıkmadı

Tüm sayfalar yüklendi.