Bebeğin önde olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Bebeğin önde olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 957 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin önde olması
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 35+5 iz bugğn bel ve kasık ağrısı için doktora gittim. Utrasyonda bi hafta ilerde olduğumu söyledi doğumu etkilermi erken olmasını filan bide başına böyle gelen varmı?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 35+5 iz bugğn bel ve kasık ağrısı için doktora gittim. Utrasyonda bi hafta ilerde olduğumu söyledi doğumu etkilermi erken olmasını filan bide başına böyle gelen varmı?
Canım adet tarihinle ultrason haftası bazen birbirini tutmuyo benim ilk kizim da önceleri herşey normal dediler son doğuma bir kaç gün kala 1 ay geriden geliyo bebek yaşamaz dediler doğumu yaptım gayet sağlıklı bir bebeğim oldu geride de değildi gelişimi şimdi 9 yaşında kızım

E

Emine zeynep

Guest
Canım adet tarihinle ultrason haftası bazen birbirini tutmuyo benim ilk kizim da önceleri herşey normal dediler son doğuma bir kaç gün kala 1 ay geriden geliyo bebek yaşamaz dediler doğumu yaptım gayet sağlıklı bir bebeğim oldu geride de değildi gelişimi şimdi 9 yaşında kızım
Banada bir hafta önde dediler hep şimdi iki haftayı geçmiş diyorlar suyumda fazlaymış sana dediler mi böyle birşey bende bel agrısı nefes darlığı ayakta duramıyorum moralim bozuldu iyice riskli gebelige yönlendirdiler

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Banada bir hafta önde dediler hep şimdi iki haftayı geçmiş diyorlar suyumda fazlaymış sana dediler mi böyle birşey bende bel agrısı nefes darlığı ayakta duramıyorum moralim bozuldu iyice riskli gebelige yönlendirdiler
Canım bana önce 3 gün geride dediler sonra 1 hafta geride dediler sonra 2 haftaya çıkardılar en sonda da 1 ay küçük dediler araştırılsın diye araştırma hastanesine yonlendirdiler 3 gün sonra doğum yaptım ben herşeyi normal çıktı ultrasonda yanılma payı oluyomus bide adet günün tam dgilse o zaman da yanılma payı var ben suan 32+2deyim gebeligim başından beri sancılı sanki her an doguracak mis gibiyim öyle denli kasilmalarim oluyo ayakta duramiyorum fazla hemen sancilaniyorum doktor normal dedi dinlenmeye çalışıyorum vakit buldukça o zaman geciyo sancılar ama geceleri doğru düzgün uyyamiyorum oda oda geziyorum en son bir yerde uyyup kalıyorum

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Bide sana bu haftaya kadar böyle oldugunu söylemediler mi hiç yenimi çıktı
Yok söylemediler 1 aydır gidemiyodum zaten randevu zamanındada karantinaya girmek zorunda kaldım.bugün bel ve kasık ağrısından duramıynca gitti.altan muane nst ve utrason na aladılar orda dedi bebek ilerde sanki 35 değil 36 diye dedim bana hep normal dediniz ama ne belim geçti ne kasıklarım sabah beri ağrıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bana önce 3 gün geride dediler sonra 1 hafta geride dediler sonra 2 haftaya çıkardılar en sonda da 1 ay küçük dediler araştırılsın diye araştırma hastanesine yonlendirdiler 3 gün sonra doğum yaptım ben herşeyi normal çıktı ultrasonda yanılma payı oluyomus bide adet günün tam dgilse o zaman da yanılma payı var ben suan 32+2deyim gebeligim başından beri sancılı sanki her an doguracak mis gibiyim öyle denli kasilmalarim oluyo ayakta duramiyorum fazla hemen sancilaniyorum doktor normal dedi dinlenmeye çalışıyorum vakit buldukça o zaman geciyo sancılar ama geceleri doğru düzgün uyyamiyorum oda oda geziyorum en son bir yerde uyyup kalıyorum
Rabbim şifa versin canım yaza da geldi ya bence bizim hamilelikler ondan zor geçiyo.ilk oğlumda ekimde hamile kaldım.haziranda doğdu ne ağrı hatırlıyorum ne de daraldığımı

E

Emine zeynep

Guest
Artık neye inanıp napcagımızı şaşırdık benim suyumda arıyormuş nefes darlıgıda çok ayakta kalamıyorum hiç 34+4 deyim bende şekerden şüpeleniyolar ölçüm yapıyorum salı tekrar bakacaklar işte

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde HEP iki hafta ileriden gidiyordu 38 haftalıkken gittiğinde bir hafta gerideydi 39 da doğum yaptım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar