Sorum var Bebeğin rahime baskı yapması erken doğum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Bebeğin rahime baskı yapması erken doğum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin rahime baskı yapması erken doğum belirtisi mi
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Az önce duştan çıktım yürürken rahimimde baskı hissediyorum tuvaletim geliyor gibi oluyor gidiyorum bişey yok bu durum normal midir yoksa erken doğum falan mı Allah korusun henüz 24+1 deyim
Cnm o doğumun geliyor sanki afedersin büyük abdestin geliyor ama yapamıyorsun doktora git
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az önce duştan çıktım yürürken rahimimde baskı hissediyorum tuvaletim geliyor gibi oluyor gidiyorum bişey yok bu durum normal midir yoksa erken doğum falan mı Allah korusun henüz 24+1 dedoktora git cnm inssallah erken doğum degildir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm benimde büyük abdestim geliyordu bir türlü yapamiyordum çok geçmedi sancım başladı ama ben 40 haftalık tüm seni ki daha erken Allah korusun cnm doktora görün dinlen

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım bebek büyüdüğü için Baski oluyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Az önce duştan çıktım yürürken rahimimde baskı hissediyorum tuvaletim geliyor gibi oluyor gidiyorum bişey yok bu durum normal midir yoksa erken doğum falan mı Allah korusun henüz 24+1 deyim
Dinlenince geçiyorsa sıkıntı yok canım baskı eşliğinde sancı da olursa gidersin inşallah zamanında herkesin melekleri doğar ❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim de oluyordu sürekli özellikle çok ayakta kaldığımda ya da çok yattığımda ama bebek gelmek bilmedi 40+3 de suyum gelmesine rağmen kanala girmedi de sezeryanla aldılar tabi herkesin bir değil için rahat etmiyorsa bir doktora sor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar