Bebeğin solda hareket etmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Bebeğin solda hareket etmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,335 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin solda hareket etmesi
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Genelde sol tarafımda hareket ediyor bu aralar acıtıyor özellikle sağ ve ya solda olması bisey ifade ediyorum acaba 🤔
Bence etmez ama Brnim de öyleydi solda olan erkek söylüyorlar benim 3 .çocuğum olacak ins hepside solda oldu ve erkekler bana kalırsa tesadüf ama diyolar sol erkektir bilmiyorum artik ağrılarda normal cnm krap sanci olması

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ecmel112 canım nasıl gidiyor neler yaşıyorsun bu hafta sanki benim göbek yukarda iyice. Kız da göstermedi aynı seninki gibi. Elini yüzüne kapatmış göremedik yüzünü pek 😂 yarın 22 inşallah
Benim de 22 az kaldı aramızda 2 gün var 😍 canım valla buaralar sağ kasığım aşırı ağrıyor bazen egilemiyorum bile.. gece yatakta yin degistirirken çok zorlanıyorum onun dışında şükür iyiyim senin nasıl gidiyor cnm 🥰

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benim de 22 az kaldı aramızda 2 gün var 😍 canım valla buaralar sağ kasığım aşırı ağrıyor bazen egilemiyorum bile.. gece yatakta yin degistirirken çok zorlanıyorum onun dışında şükür iyiyim senin nasıl gidiyor cnm 🥰
İyiyiz elhamdülillah sadece bacak sendromu başladı o uyutmuyor bazen onun haricinde pek bir şey yok. İsmini düşündünüz mü biz Gökçe düşündük

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyiyiz elhamdülillah sadece bacak sendromu başladı o uyutmuyor bazen onun haricinde pek bir şey yok. İsmini düşündünüz mü biz Gökçe düşündük
Ya oyle mi bacak ağrıları da kötü.. ama inan cnm kaşık ağrıları çok kötü bazen oturunca kalktigim zaman zorlaniyroum.. masalalh ismiyle buyusn prenses cnm 🥰 biz isim olarak ece diye düşünüyoruz.. bakalım cinsiyette sıkıntı olmazsa tabi 😂

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ya oyle mi bacak ağrıları da kötü.. ama inan cnm kaşık ağrıları çok kötü bazen oturunca kalktigim zaman zorlaniyroum.. masalalh ismiyle buyusn prenses cnm 🥰 biz isim olarak ece diye düşünüyoruz.. bakalım cinsiyette sıkıntı olmazsa tabi 😂
İnşallah sıkıntı olmaz canım detaylı da netleşti cinsiyet bizim daha önce de kız demişlerdi tabi

Tüm sayfalar yüklendi.