Bebeğin solda hareket etmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Bebeğin solda hareket etmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,332 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin solda hareket etmesi
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihmal erkektr benimde oyledi erkek
Yok canım cinsiyet belli kız da ben cinsiyet ten sormadım Bi sıkıntı filan olur mu diye postu açtım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim sagda canım ama kızım olucak Allahım nasip ederse. Sag sol farketmiyor benim bildiğim.
Aallah izin verirse benimki de kız canım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim sagda canım ama kızım olucak Allahım nasip ederse. Sag sol farketmiyor benim bildiğim.
Aallah izin verirse benimki de kız canım ❤️
Büyük ihmal erkektr benimde oyledi erkek
Yok canım cinsiyet belli kız ben postunu hani başka Bi sıkıntı varmı yokmu acaba diye açmıştım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sıkıntı olmaz canım detaylı da netleşti cinsiyet bizim daha önce de kız demişlerdi tabi
Benimde aynı cnm sürekli kız diye tahmin ettiler detaylıda kız dedi ama uktrasyinda bebeğimi görmedim ya detaylıda açıkça pek emin olamıyorum ama şuankik kız diye biliyorum 😍 seninde kız demek sağlıkla kucağımıza alalım güzelim 🤲🏻

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı cnm sürekli kız diye tahmin ettiler detaylıda kız dedi ama uktrasyinda bebeğimi görmedim ya detaylıda açıkça pek emin olamıyorum ama şuankik kız diye biliyorum 😍 seninde kız demek sağlıkla kucağımıza alalım güzelim 🤲🏻
Amin hepimiz inşallah 🤲❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar