bebegin su fazlaligi

• Konbuyu başlatan 👧azra👦musa
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👧azra👦musa tarafından oluşturulan bebegin su fazlaligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 780 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegin su fazlaligi
Konbuyu başlatan 👧azra👦musa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👧azra👦musa
👧

👧azra👦musa

Guest
40 haftalik gebeyim bebegimin suyu fazla basina boyle birsey gelen varmi bugune kadar huc denmedi bana

👧

👧azra👦musa

Guest
Hiçbirşey olmuo cnm su fazlalığıdan ztn doğumun olr yarın bir gün
ama doktorlar bugun suyun fazlaligindan dolayi bebegin kilosunu anlamadilar ve nst duzgun cikmadi hergun kontrol olucakmisim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40 haftalik gebeyim bebegimin suyu fazla basina boyle birsey gelen varmi bugune kadar huc denmedi bana
Bugun bana da dedu .ilkkez duydum.24 haftaligim ben de.sekerli seyleri cokmu yiyosun dedi

ama doktorlar bugun suyun fazlaligindan dolayi bebegin kilosunu anlamadilar ve nst duzgun cikmadi hergun kontrol olucakmisim

Bugun bana da dedu .ilkkez duydum.24 haftaligim ben de.sekerli seyleri cokmu yiyosun dedi
bn dogurdum bu gece saat 3siralarinda bebegin kgsi belli olmuyor su fazlaligindan sezeryan olma ihtimalimdd vardi rabbime sukur atlattik insallah sizde saglikla alirsiniz kucaginiza

bn dogurdum bu gece saat 3siralarinda bebegin kgsi belli olmuyor su fazlaligindan sezeryan olma ihtimalimdd vardi rabbime sukur atlattik insallah sizde saglikla alirsiniz kucaginiza

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar