bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,227 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek bu şekilde olup sagkikla doğum yapan var mı 36+2 haftalık bebeğim bir kaç gün önceki kontrolümde suyu normaldi
Ben de hamile kaldığından beri suyum fazla telaş yapma protein kaçağın vardır ondan kaynaklıda olabilir sagliklıca bebeğini kucağına alırsın tek tavsiyem hamur işinden uzak dur 😇

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Dikkat edince normal çıkıyor canım tatlıyı hamuru çok çok az yemeliyiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de hamile kaldığından beri suyum fazla telaş yapma protein kaçağın vardır ondan kaynaklıda olabilir sagliklıca bebeğini kucağına alırsın tek tavsiyem hamur işinden uzak dur 😇
Şeker yüklemesi yaptırdın mı canım

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Hamur işini de nasıl severim
Dikkat edicem canım hepinize teşekkür ederim güzel yorumlar ve tavsiyelerinizden dolayı içimi rahatlattiniz inşallah hepimiz zamanında sağlıkla bebeğimizi kucagimiza alırız

Gökçem💕

"minik kızım"
rank

Dikkat edicem canım hepinize teşekkür ederim güzel yorumlar ve tavsiyelerinizden dolayı içimi rahatlattiniz inşallah hepimiz zamanında sağlıkla bebeğimizi kucagimiza alırız

Aminnnn canım

Tüm sayfalar yüklendi.