Bebeğin tekmeleri

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan Bebeğin tekmeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin tekmeleri
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tugbaa
E

Esmacakmakk

Guest
Selam.
20. Haftama girdiğim gün bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım. Ancak elimi koyduğumda elimde değil, hep içeride hissediyorum. Siz bu haftalarda nasıl hissediyordunuz? Elinizde mi yoksa içeride mi?

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Selam.
20. Haftama girdiğim gün bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım. Ancak elimi koyduğumda elimde değil, hep içeride hissediyorum. Siz bu haftalarda nasıl hissediyordunuz? Elinizde mi yoksa içeride mi?
Bende aynı şekilde 20 haftalık canım sanki damar atması gibi hissediyorum ve bazen çok hareketli bazende daha yavaş hissediyorum normall diyor herkes ama bakalım ❤️

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 22 haftaya girdim ve daha bugün dışardan bakıldığında küçük bı seyirme hareketi gibi belli oldu kızlar :)

T

Tugbaa

Guest
Selam.
Bende 20.haftadayim ara ara icerden hissediyrm bu haftalarda norm bence 30dan sonra disardan anca hissedilir. Daha bacak kol gelisimini tam saglamadigi icin hareketleri kuvvetli degil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar