Sorum var Bebeğin ters olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Bebeğin ters olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,201 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin ters olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 30+3 haftadayım bu gün kontrolüm vardı. Göğüs altım çok ağrıyor bebeğim tersmiş. Şimdilik sezeryan görünüyor dedi doktor. Bu şekilde olup dönen var mı acaba
Kuzum daha 30. Haftadasin doktor nasıl bilgilendiyor seni daha zaman çok var döner o zamana inşallah son ana kadar dönmeyip te sonradan dönen bebekler var endişe etme

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay inşallah canım evet doğum şekline bile karar verdi şimdiden 😄 bu doktorlar çok ilginç
Kuzum gerçekten bazi yorumları okuyorum doktorlar vallahi bazen çok ilginç ler ya hiç çekilmiyorlar ya biz onlardan daha bilgiliyiz ya ben anlamıyorum sen daha 30. Haftadasin zorunlulu sezeryan olmaz gibi bir durumun da yok nasıl daha bu haftadan böyle bir tanıya varıyor anlamıyorum 🤦 benim kızım 37. Haftada dönmüştü

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gerçekten bazi yorumları okuyorum doktorlar vallahi bazen çok ilginç ler ya hiç çekilmiyorlar ya biz onlardan daha bilgiliyiz ya ben anlamıyorum sen daha 30. Haftadasin zorunlulu sezeryan olmaz gibi bir durumun da yok nasıl daha bu haftadan böyle bir tanıya varıyor anlamıyorum 🤦 benim kızım 37. Haftada dönmüştü
Haklısın canım döner inşallah baş yukarıda olduğunda zor oluyor baskı yapıyor kaburgaya bütün gün sandalye tepesinde oturuyorum işte hele çok zor oluyor

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 30+3 haftadayım bu gün kontrolüm vardı. Göğüs altım çok ağrıyor bebeğim tersmiş. Şimdilik sezeryan görünüyor dedi doktor. Bu şekilde olup dönen var mı acaba
30 haftalıkken bana da dediler bebek ters dönmüş doğu. Gelmiş diye nts bagladılar sancım çıkmadı itiraz ettim 33 haftalıkken tekrar kotrole gittim bebek doğum pozisyonu almamış haftanı tamamlarsın dedi bende anlamadım bu stajerler kafaların da ne yaşıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.