Sorum var Bebeğin ultrasonda büyük görünmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Bebeğin ultrasonda büyük görünmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,554 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin ultrasonda büyük görünmesi
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bebek ultrasonda 2-3 hafta büyük görünüyorsa bu normal mi iyi birşey mi kötü mü? Bide acaba şimdi son adet tarihi varya acaba ona göre hesap yapılıyor ya acaba bebek son adet tarihinden öncesinde mi oluyor da ondan mı büyük görünüyor kafam karıştı? Mesela arkadaşımın bebekleri için 2500 kilonun üstünde demişti doktoru fakat 2 kilo civarı doğdular yanılma payı da oluyor sanırım yani şimdi benim bebeğime 1700 gram dediler belkide 1500 falandir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebek ultrasonda 2-3 hafta büyük görünüyorsa bu normal mi iyi birşey mi kötü mü? Bide acaba şimdi son adet tarihi varya acaba ona göre hesap yapılıyor ya acaba bebek son adet tarihinden öncesinde mi oluyor da ondan mı büyük görünüyor kafam karıştı? Mesela arkadaşımın bebekleri için 2500 kilonun üstünde demişti doktoru fakat 2 kilo civarı doğdular yanılma payı da oluyor sanırım yani şimdi benim bebeğime 1700 gram dediler belkide 1500 falandir.
2 hafta normal kuuzm yani normal kabul ediliyor ultrasında kayrada öyleydi ayriyetten doğuma alınacağı gün kilosu USG de 3260 çıktı Kayra tam 3 kilo doğdu USG yanılması olabiliyor daha doğrusu bebek çok büyüdüğü için ölçümler de hata olabiliyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta normal kuuzm yani normal kabul ediliyor ultrasında kayrada öyleydi ayriyetten doğuma alınacağı gün kilosu USG de 3260 çıktı Kayra tam 3 kilo doğdu USG yanılması olabiliyor daha doğrusu bebek çok büyüdüğü için ölçümler de hata olabiliyor
Evet arkadaşımın bebeklerine de nerdeyse 3 kilo denildi ama baya düşük çıktı kiloları 🤷 bana üç hafta büyük dedi ama sanırım yanlış çıkma olasılığı yüksek 🤗🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evet arkadaşımın bebeklerine de nerdeyse 3 kilo denildi ama baya düşük çıktı kiloları 🤷 bana üç hafta büyük dedi ama sanırım yanlış çıkma olasılığı yüksek 🤗🤗
Yani olsılık bazen tam doğru çıktığı da oluyor. Nasip sağlıklı olsunlardw

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum Doktorlar ultrasonda bebeğin gelişimine göre hesapliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kayınvalidem de baya iri bir kadın erkek gibi görümcelerimden ikisi de öyle kalıplı vücutlu 🤗🤗 Bakalım bizim minnak nasıl olacak ama sabırsızlık yaşıyorum gelse hemen sarılsam öpsem koklasam istiyorum onu yaa 😍😍😅😅
İnşallah kuzum inşallah 🤲🏻

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım bende seninle aynı durumdayım ultrasona göre 34 haftalığım son adetime göre ise 32 kime göre neye göre gidicem hiç bilmiyorum yani anlıyacağın ultrasona göre 2 hafta önde 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.