Bebeğin vücudunda döküntü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan Bebeğin vücudunda döküntü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,789 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin vücudunda döküntü
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensin annesi

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğim de 3 aylık ve Bi süredir kızarıklık vardı yüzüne ve sırtına da attı doktora gittik bebek egzaması olmuş sadece günde bir defa losyon kullan ve haftada bir sade suyla yıka, yıkadığın gün 2 defa losyon sür ve emziriyorsan süt ve süt ürünlerinden uzak dur 2 hafta sonra kontrole gel dedi. Doktora gidene kadar bu şekilde yapabilirsin canım bide internetten bebek egzaması yaz görsellere bak aynısıysa doktorun dediklerini yapabilirsin he bide kakasını rengini falan takip et doktorlar soruyor
Bugün goturdum doktora sıcaktan değilde alerjik gibi duruyor dedi bebeğe herhangi bişey verdinmi diye sordu bnde enson 1 aylık aşısını oldu ondan sonra böyle oldu dedim belki aşıya alerjisi vardır dedi krem verdi alerji doktoruna gösterirsin dedi bide bagisikligi düşük olabilir dedi bebegin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım
Allah razı olsun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım
Allah razı olsun 🤲

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin vücudunda karın göğüs kısmında kırmızı döküntüler oldu neyden kaynaklaniyo acaba isilikse kacgunde geçer doktora goturcektm 3 gün yokmuş doktor ne yapabilirim acaba 1 aylık olduk Ben bepantol pişik kremi suruyodumaile hekimliği hemşiresi sürme dedi
Canim bizdede olmustu alerjik gibiydi sadece gogus kısmı.. ben mustela sampuan almistim fayda etmisti birde zibinlarini iki kez durulatiyodum gecmis olsun kuzuşa🧿🐣
Bebeğimin vücudunda karın göğüs kısmında kırmızı döküntüler oldu neyden kaynaklaniyo acaba isilikse kacgunde geçer doktora goturcektm 3 gün yokmuş doktor ne yapabilirim acaba 1 aylık olduk Ben bepantol pişik kremi suruyodumaile hekimliği hemşiresi sürme dedi

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok sıkı giydirdigin için şöyle bende oğlumu çok giydiriyordum bilemedim heryeri isilik oldu sen yine bı doktora gotur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar