bebegine asel ismi dusunen varmi??

• Konbuyu başlatan 👧azra👦musa
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👧azra👦musa tarafından oluşturulan bebegine asel ismi dusunen varmi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,387 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegine asel ismi dusunen varmi??
Konbuyu başlatan 👧azra👦musa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeyy
👧

👧azra👦musa

Guest
kizimin adini zeynep asel dusunuyoruz cok begendigim bir isimama googlede karakter biraz iyj anlatmiyor etrafinizda asel isminde buyumus insanlar varmi nasil kisilige sahipler??

Zeyy

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim kizim olcakti doktor ilk kiz dedi hep hayalim aseldi cokta arastirdik asel ismimin anlami cennetteki bal demek senin bebeginin kisiligi huyu suyu kendisiyle alakali ismiyle degil sonradan erkek dedi doktorum muhammed selim olucak herkez muhammd koyma cok agir bilmem ne sole bole benim cocugumun kaderi yazili nasil biri olucagi belli iy biri iy bi kisilige sahip olmasini anne bba olarak tabiki egitip ogreticez ismi muhammed diye yaramaz birinin ismi diye illa benim cocugumda ole olcak diye biseu yok rabbim nasip ederse kizim oldugunda asel koyucam hayalim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim kizim olcakti doktor ilk kiz dedi hep hayalim aseldi cokta arastirdik asel ismimin anlami cennetteki bal demek senin bebeginin kisiligi huyu suyu kendisiyle alakali ismiyle degil sonradan erkek dedi doktorum muhammed selim olucak herkez muhammd koyma cok agir bilmem ne sole bole benim cocugumun kaderi yazili nasil biri olucagi belli iy biri iy bi kisilige sahip olmasini anne bba olarak tabiki egitip ogreticez ismi muhammed diye yaramaz birinin ismi diye illa benim cocugumda ole olcak diye biseu yok rabbim nasip ederse kizim oldugunda asel koyucam hayalim

👧

👧azra👦musa

Guest
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
asel ismi cok hosuma gitti bir tane kizim var adi azra betul ve karakter analizi yapiliyor ya ozelliklerini tasiyor ayni ozellikler merhametli sagduyulu falan oglum muhammed musa ve cok hareketli dur durak yok ve cok agir surekli hasta oluyor bilmiyorum ismiylemi alakali o yuzden ismin gucune inanirim bebegede asel koyucaz manasi guzel ama oda baya ozgurluge duskun kisitlanmayi sevmiyen baska fikirlere kapali falan yaziyor bizde turk halki olarak bukadar genis alistirmiyoruz cocuklarimizi nasip alah ismi ile buyutmemizi nasip etsin.
daha karnimizdaylen hayatini dusunmek♥️annelik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar