Bebeginizi sagda mi solda mi hissettiniz ilk aylarda ? Ve cinsiyeti ne oldu :))

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Bebeginizi sagda mi solda mi hissettiniz ilk aylarda ? Ve cinsiyeti ne oldu :)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,138 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeginizi sagda mi solda mi hissettiniz ilk aylarda ? Ve cinsiyeti ne oldu :))
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bakar tabi görürse soyler benimkide kendini zir gösteriyor 25+4 olduk hala kiza benziyor diyor detaylı da hic acmadi bacakları 27 haftada tekrar bakalim ama kiza benziyor dedi dr bende erkekmis der diye korkuyorum 🤣🤣 17 haftadan beri kendimi kiza alistirdim
🥰Allah gönlüne göre versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥰Allah gönlüne göre versin
Şuan sağ tarafım da bir şişkinlik ve sertlik var ne ola bilirki

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeginizi sagda mi solda mi hissettiniz ilk aylarda ? Ve cinsiyeti ne oldu :))
Ben 3 hamileligimde solda hissettim 3u erkekti.. 4.sundede solda hissettim ama cinsiyetini ogrenemiyorum bi turlu :( kimi kiz oldugu icin ogrenemiyorsundur diyor kimi alakasi yok bebek kendini gostermiyordur diyor.. her turlu ogrenemedigim icin cok uzuluyorum :(

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun saglikla gelsinde bebislerimiz. Ben kiz veya erkek sagda solda diye bsy duymustum dogrulugu var mi diye merakta. Sordum 😆 saglikli olsunlarda önemli olan o ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar