bebeğinizin kalp atışını kaçıncı haftadan itibaren hissedilir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmü98 tarafından oluşturulan bebeğinizin kalp atışını kaçıncı haftadan itibaren hissedilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğinizin kalp atışını kaçıncı haftadan itibaren hissedilir
Konbuyu başlatan Ümmü98
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Purple

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım 7 aylıkevliyiz ama 4 aydır deniyoruz biraz dahadeneriz bakalım allahtan ümit kesilnez
Normal kuzum o zaman benim yengeminde evlendi 5 6 ay olmadı doktora gidip söylemişler doktor 1 yılı aşkın bir süre olmazsa gelin bakalım ama daha yeni evlisiniz hemen tutmaz demişti diğer ay hamile kaldı enfeksiyon vs varsa o yüzden de tutmuyor ben mesela şuan 9 aylık evliyim nerdeyse ilk 2 ay denedik sonra enfeksiyon var dedi doktor fitil antibituk verdi zaten o 2 ay hep antibiyotik kullandım en son 3 günlük verdiği fitilden sonra gebe kalmışım ama farketmedim. Sen de içini rahat tut ve stres yapma rabbim en kısa zamanda inslahh seninde kucağını doldurur🤲🏻

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Normal kuzum o zaman benim yengeminde evlendi 5 6 ay olmadı doktora gidip söylemişler doktor 1 yılı aşkın bir süre olmazsa gelin bakalım ama daha yeni evlisiniz hemen tutmaz demişti diğer ay hamile kaldı enfeksiyon vs varsa o yüzden de tutmuyor ben mesela şuan 9 aylık evliyim nerdeyse ilk 2 ay denedik sonra enfeksiyon var dedi doktor fitil antibituk verdi zaten o 2 ay hep antibiyotik kullandım en son 3 günlük verdiği fitilden sonra gebe kalmışım ama farketmedim. Sen de içini rahat tut ve stres yapma rabbim en kısa zamanda inslahh seninde kucağını doldurur🤲🏻
Aminn canım benim inşallah bizde 1 yıl deneriz olmazsa öyle gideriz diye düşünüyoruz daha yeni evliyiz hem vaktizamanı verdirbelki diyoruz 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.