Bebeğinizin tekmelerini kaçıncı ayda hissettiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci ayana 21 tarafından oluşturulan Bebeğinizin tekmelerini kaçıncı ayda hissettiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,435 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğinizin tekmelerini kaçıncı ayda hissettiniz
Konbuyu başlatan İnci ayana 21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek001

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 12 haftalık hamileyim sanki tekmelerini hissediyom içimde kıpırdayışını yanılıyormuyum sizin en erken tekmelerini kaçıncı haftada hissettim

Kızlar ben 12 haftalık hamileyim sanki tekmelerini hissediyom içimde kıpırdayışını yanılıyormuyum sizin en erken tekmelerini kaçıncı haftada hissettiniz
Canım ilk gebelik mı ben ilkini 22 de filan hissettim ama bu ikinciyi 16 haftalık ilk tekmesini yedim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben 12 haftalık hamileyim sanki tekmelerini hissediyom içimde kıpırdayışını yanılıyormuyum sizin en erken tekmelerini kaçıncı haftada hissettiniz
Ben 16 haftalıkta hissettim canım tekmesini şuan 17 hafta 6 günlük artık dönmesini bile hissediyorum ama senin şuan hissetmen imkansiz gibi canım bağırsak harakaetidir belkide bebek büyüdüğü için onlarda yer değiştiriyor çünkü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım onlar bağırsak hareketleri imkansız o haftada ben 16+5im dün sordum doktora daha çok erken hissetmezsin 19 20 de hissedersin dedi
Bende 16 hafta da hissettim. Canım doktorumada sordum zayıf oldugun için hissetmen normal dedi hatta ultrasonda bile gösterdi paşamı

Son düzenleme:

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2.bebeğim belki ondandır hissedilmez demişlerdi ama 13 haftada sanırım seyirme şeklinde hissediyordum. 15 de daha belirgileşti.. Bence Olabilir yani ☺️🌸 sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar