Sorum var Bebejlerde ağız yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzesahin tarafından oluşturulan Bebejlerde ağız yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebejlerde ağız yarası
Konbuyu başlatan Gamzesahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba biliyosunuz 27 gün önce doğum yaptım ama oğlumun ağzı, sürekli pamukçuk oluyor ve göğsüme geçiyor ve sanki göğsüme iğneler batıyor ve hemen yara oluyor gögüs ucum ne yapmalıyım bilenler bilgili anneler yazarsa sevinirim bu 3.çocuğum 10 sene ara olunca unutmuşum herşeyi veya diğerlerinde görmedim 🤦‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba biliyosunuz 27 gün önce doğum yaptım ama oğlumun ağzı, sürekli pamukçuk oluyor ve göğsüme geçiyor ve sanki göğsüme iğneler batıyor ve hemen yara oluyor gögüs ucum ne yapmalıyım bilenler bilgili anneler yazarsa sevinirim bu 3.çocuğum 10 sene ara olunca unutmuşum herşeyi veya diğerlerinde görmedim 🤦‍♀️
Çok geçmiş olsun canım
Doktor görün mutlaka pamukçuk için ilaç vericektir bir mantar enfeksiyonu olduğu için damla gibi bir ilac verir senin göğsünde de enfeksiyon varsa bebek için kullanılan mantar önleyici ilac verir göğüs ucuna sürmen için

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Toz karbonatı suda erit serçe parmağına temiz bezi sar bu suyla nazikçe dilini damağını yanak içlerini güzelce sil aynı zamanda göğsünü de bebeğinin ağzına değen oyuncaklarını da düzenli temizlemelisin yoksa pamukçuk geçmez canım bunlari yapmana rağmen fayda etmediyse doktora götür

Ferdabgrkn

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim en net çözüm çayın demi varya pamuğa batır onu bebeğinin pamukcuk olan yerlerinde gezdir. Göğüs içinde madecasol diye bir krem var ağrı kesici özelliği de olan efsane bir krem. Emzirme den önce göğsünü sil tabii

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumdada vardı pamukçuk kendi çocuk dokdorumuz karbanatla sil demisdi gazlı bez kullanarak ama sonra bide sprey verdi takviye edici gıda diye geciyo ssk karsilamiyo ama o iyi geldi sanki biraz ara ara karbonatada devam et dedi kendi gogsunude karbonatlı suyla sil demisdi bide göğüs ucu yumuşatıcı krem alalbilirsn emzirirken benimde bazen canım yaniyo

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tavsiyeleriniz için hepiniz çok sağolun geçti çok şükür ama çocukla uğraşmaktan buraya yazamadım bi türlü çok mız mız bir oğlum var teyzeleri öptüm hepinizi 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar