Bebek alışverişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Tubaa tarafından oluşturulan Bebek alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek alışverişi
Konbuyu başlatan Tubaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayır günler herkese deprem bölgesinde oldugumuz için bebek mağazası yok olan Bi kaç mağazada cok pahalı İnternet üzerinden önerebileceğiniz siteler var mı uygun kaliteli bebek kıyafet siteleri söyleyebilirmisiniz
Canim merhaba arkadaşım devamli minicity bu siteden aliyor hen uygun hemde kaliteli olduğunu söyledi bu bak istersen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayır günler herkese deprem bölgesinde oldugumuz için bebek mağazası yok olan Bi kaç mağazada cok pahalı İnternet üzerinden önerebileceğiniz siteler var mı uygun kaliteli bebek kıyafet siteleri söyleyebilirmisiniz
Ben oğluma hamileliğimi de e bebekten almıştım canım tabi nerdeyse 2 yıl öncesi cinsiyeti öğrenince almaya başlamıştım çokta uygundu o zamanlr

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin canım. E bebek LC Waikiki uygulamasında indirimli ürünler oluyor genelde takip edebilirsin.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba bizde deprem bölgesindeyz sen neredesin cnm bir kaç tane var da emin değilim nasıl çıkar bilindik olarak e bebek var

Tubaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bizde deprem bölgesindeyz sen neredesin cnm bir kaç tane var da emin değilim nasıl çıkar bilindik olarak e bebek var
Malatyadayım bn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben oğluma hamileliğimi de e bebekten almıştım canım tabi nerdeyse 2 yıl öncesi cinsiyeti öğrenince almaya başlamıştım çokta uygundu o zamanlr
Tesekkur ederim

Tesekkur ederim
Canim merhaba arkadaşım devamli minicity bu siteden aliyor hen uygun hemde kaliteli olduğunu söyledi bu bak istersen
Cok teşekkür ederim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Malatyadayım bn

Tesekkur ederim

Tesekkur ederim

Cok teşekkür ederim
Bende Malatya kuzum e bebeği kapatmislar tekrar avmnjin yanında vardı ya yeni açılmıştı

Tüm sayfalar yüklendi.