Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebek arabası aldı eşim ikinci el bir arkdasi vermiş hiç bosuna alma ben veriyim kullanan diye ama oda mavi renk erkek bebek arabası bnm de içime hiç sinmedi birşey de diyemedim şimdi çok araştırdım markasına göre kumaşını yani tentesini degstircektim aynı markadan bulamadim internette kumaş boyası gördüm yorumda acaba kumaş boyası alsam boyasam tutar mı siyah renge boyucaktim aranızda kumaş boyası kullanan var mı hiç ? Resimde mi mavi yerleri siyah yapmak istiyorum içinde ki minderi ve puset örtüm açık pembe ve gri desenli aldım
Bence boyama kuzum terzi ye götür onlar halleder ve daha iyi anlarlar en azından şana şöyle bir kumaş yada bez vs al derler hem daha iyi olur naçizane fikrim .ben olsam boyamam terziye götürdüm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar bebek arabası aldı eşim ikinci el bir arkdasi vermiş hiç bosuna alma ben veriyim kullanan diye ama oda mavi renk erkek bebek arabası bnm de içime hiç sinmedi birşey de diyemedim şimdi çok araştırdım markasına göre kumaşını yani tentesini degstircektim aynı markadan bulamadim internette kumaş boyası gördüm yorumda acaba kumaş boyası alsam boyasam tutar mı siyah renge boyucaktim aranızda kumaş boyası kullanan var mı hiç ? Resimde mi mavi yerleri siyah yapmak istiyorum içinde ki minderi ve puset örtüm açık pembe ve gri desenli aldım
Canim benim rengin ne önemi varki? Benimde kiz bebeyim olacak tunt yeşil aldim bence rengin bi önemk yok
IMG-20220302-WA0087.jpeg

Tutuya Hasan

Kayıtlı Üye
rank
Bence hiç gerek yok mavi kız çocuğuna da çok güzel yakışıyor bence böyle renk ayrımcılık larını çocuklarda yapmayın ama illa kumaş boyası ile boyayacağım giderseniz de ben terziyim kumaş boyası orada tutar ama kaynatarak yapmanız gerekiyor o da arabada biraz zor kaplaması çıktıysa olabilir ama bu görünüşünden daha güzel olacağını zannetmiyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum inslahh istediğin gibi yaptırırsın 😘 güle güle kullansın minik prenses 🤲🏻
Teşekkür ederiz 🥰 inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim rengin ne önemi varki? Benimde kiz bebeyim olacak tunt yeşil aldim bence rengin bi önemk yokEkli dosyayı görüntüle 1703
Ama senin araban guzelmis bnm istediğim çok farklı model vardı bu zorunlu oldu emri vaki yani o yüzden içime sinmedi hiç o yüzden en azından kendi istediğim gbi olsun istiyorum kuzum senin minikte güle güle kullanır inşallah 🥰🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence hiç gerek yok mavi kız çocuğuna da çok güzel yakışıyor bence böyle renk ayrımcılık larını çocuklarda yapmayın ama illa kumaş boyası ile boyayacağım giderseniz de ben terziyim kumaş boyası orada tutar ama kaynatarak yapmanız gerekiyor o da arabada biraz zor kaplaması çıktıysa olabilir ama bu görünüşünden daha güzel olacağını zannetmiyorum
Terzisiniz peki boyamadan istediğim gbi dike bilir mi sizce kuzum güzel renk mavi benm çok istedigim bir araba vardı eşim onu almadı bunla zoranki emri vaki alıp geldi bnde şimdi istiyorum ki istediğim gbi yapım cnm 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.