Sorum var Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,721 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım ben bu modeli aldım. Travel yani yeni olanlardan değil eski tiplerden. Katlanıp tek başına dik duruyor. Oturuşu daha iyi geldi bana yeni tiplere göre. Puset arabaya yerleşebiliyor. Evim 4.kat olduğu için sürekli parça çıkarmak zorunda kalmamak için böyle tip seçtim canım asansör yok binada. 4-5 yaşında çocuk bile kullanabilir dedi aldığımız yer. Ablamın oğlanı denedik güzel durdu içinde 😂İnşallah güzel günlerde kullanır bebişimiz bakalım 😊😊
IMG_20220419_180103.jpg

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bu modeli aldım. Travel yani yeni olanlardan değil eski tiplerden. Katlanıp tek başına dik duruyor. Oturuşu daha iyi geldi bana yeni tiplere göre. Puset arabaya yerleşebiliyor. Evim 4.kat olduğu için sürekli parça çıkarmak zorunda kalmamak için böyle tip seçtim canım asansör yok binada. 4-5 yaşında çocuk bile kullanabilir dedi aldığımız yer. Ablamın oğlanı denedik güzel durdu içinde 😂İnşallah güzel günlerde kullanır bebişimiz bakalım 😊😊Ekli dosyayı görüntüle 1930
Çok güzelmiş canım nerden aldınız fiyatı ne kadar

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek arabası yeni tip olanlar nasıl kullananınız varmı kaç yaşına kadar kullanılabiliyor bide eski tip olan mı buyeni çıkanlarmı hangisi daha kullanışlı siz ne düşünüyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bebek arabası varmı ileriye dönük düşünüyorum
Dört yıl kullandım oglumu sonra kreşe gönderdim yürüyerek gidiyor 4 yaştan sonra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebek arabası yeni tip olanlar nasıl kullananınız varmı kaç yaşına kadar kullanılabiliyor bide eski tip olan mı buyeni çıkanlarmı hangisi daha kullanışlı siz ne düşünüyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bebek arabası varmı ileriye dönük düşünüyorum
Kuzum ben kızıma prava travel sistem Bebek Arabasıni kullanıyorum 9 aydır 4 yaşına kadar kullanılır memnunum tekerlekleri falan baya iyi sağlam

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Marka olarak bilmiyorum iftardan sonra bakıp atarım benim arabam bayağı büyük memnun değilim araç bagajına da sığdıramiyoruz. Tavsiye ettiğim arabayı dışarı çıktığımda görüyorum çok hoşuma gidiyor
Tamm canım çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben kızıma prava travel sistem Bebek Arabasıni kullanıyorum 9 aydır 4 yaşına kadar kullanılır memnunum tekerlekleri falan baya iyi sağlam
Güle güle kullan canım sen ne kadara aldınpeki

Daha güzelleri sizin olsun canım 2000 di bursa ivaz paşa çarşısından aldım
Oo biraz fazlaymış 🤭🤗☺️

Daha güzelleri sizin olsun canım 2000 di bursa ivaz paşa çarşısından aldım
Oo biraz fazlaymış 🤭🤗☺️
Ben pusetli olandan aldım 6-7 ay pusetini kullanırım geri kalanada kendi arabasını. Puseti araç koltuğu olduğu için o yönden de güzel bence
Güle güle kullan canım markası ne internetten bakıyım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar