Sorum var Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,472 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnstagramda bebegold diye bir sayfa var arabaları travel sistem ve 1400 lira. Daha da iyi birşey bakarsanız yine benzerini kız kardeşim kullanıyor gayet memnun, mamma markası 2.500-2.800 arası bi fiyatta yanlış hatırlamıyorsam. Bi arabaya 5-6 bin lira vermek bu devirde pek mümkün değil, iyi araştırmak
Evet ben Pierre Cardin Bebek Arabası alacaktım istediğim model 10 olmuş dedim de get illaki bulurum ama çok gezdim mağaza mağaza hepsini arastirdim. Çok şükür istediğim kalitede buldum biraz pahalı ama ama bebek odası olarak Pierre Cardin odasını aldım arkadaşım kullanıyordu kaç yıldır çok memnun kalmis

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Bebek arabası arama telaşındayız kabin boy düşünüyorum ama kararsızım travelmi olsa diye
İstmeesek de travel şart maalesef başta puset lazım oluyor sonra da bebek arabası kış günü dışarı çıkacak olsan bastonla bebeği çıkaramazsın mecbur etrafı korumalı bişey alman gerekiyor.. Baston 1 2 yaşta gerekli oluyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar travel sistem kullwnanlar kaç yaşına kadar kullanılabiliyor normal bebek arabalarını normalde en fazla kaç yaşa kadar kullanılabilir hangisi daha uzun süre kullanılır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar travel sistem kullwnanlar kaç yaşına kadar kullanılabiliyor normal bebek arabalarını normalde en fazla kaç yaşa kadar kullanılabilir hangisi daha uzun süre kullanılır
Kuzum bebek arabası alırken içeriğine bak hepsinin genel taşıma kapasitesi farklı oluyor oluyor genelde 3 4 yaşına kadar kullanılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar