Sorum var Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlk hamileliğim tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 902 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan İlk hamileliğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar herkese. Benim ilk gebeligim bi çok konuda çok kararsızım ama beni düşündüren en büyük iki şey süt sagma makinesi ne kadar gerekli bilmiyorum ve kullanan anneler öneriyorken kullanmayan anneler gereksiz buluyor bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var😕 ve bir diğeri de bebek arabasi ben travel sistem bebek arabasi dusunuyordum fakat bazı annelerin travel sistemden memnun kalmayıp baston bebek arabalarına geçiş yaptığını gördüm travel sistem bebek arabasi kullanıp memnun kalan varmi ve varsa lütfen marka ve model paylasabilirmisiniz🙏
3-4 aylık olduğunda özellikle sağma makinesi elin kolun olacak gece uykusu uzun sürecek bebeğin, ayrıca sağmayınca mastit oluyorsun onun acısı doğumdan beter.Ben bir gece sağmaya üşendim çok uykum vardı da sabah kalktığımda taş gibiydi göğüsüm şimdi antibiyotik kullanıyorum ama emzirirken gözümden yaş geliyor.

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar herkese. Benim ilk gebeligim bi çok konuda çok kararsızım ama beni düşündüren en büyük iki şey süt sagma makinesi ne kadar gerekli bilmiyorum ve kullanan anneler öneriyorken kullanmayan anneler gereksiz buluyor bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var😕 ve bir diğeri de bebek arabasi ben travel sistem bebek arabasi dusunuyordum fakat bazı annelerin travel sistemden memnun kalmayıp baston bebek arabalarına geçiş yaptığını gördüm travel sistem bebek arabasi kullanıp memnun kalan varmi ve varsa lütfen marka ve model paylasabilirmisiniz🙏
Diamond baby bebek arabası kullanıyorum. Çok hafif ve aşırı rahat . Süt sağmak içinde elimle sagiyordum😂makina bence çok gerekmiyor

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
3-4 aylık olduğunda özellikle sağma makinesi elin kolun olacak gece uykusu uzun sürecek bebeğin, ayrıca sağmayınca mastit oluyorsun onun acısı doğumdan beter.Ben bir gece sağmaya üşendim çok uykum vardı da sabah kalktığımda taş gibiydi göğüsüm şimdi antibiyotik kullanıyorum ama emzirirken gözümden yaş geliyor.
Yaa çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt sağma makinesi çok gerekli ben mastit olduğumda kocam gecenin bi yarısı zar zor bulup geldi elde sıkılanlardan o da çekemedi şimdi hemen aldım yine. Bebek arabası ben çok araştırdım önceden mamas papas kullanıyordum çok ağır bir araba sonra pandalı arabaya geçtik. Kızıma şimdi fred mayerin travel sistemini aldım. Çok hafif baston gibi çift yönlü ve kullanışlı. Eve gelince kurulumu tek başıma yapabildim 7 aylık hamile halimle ve 150 boyumla tek elimle kaldırıp taşıyabildim çok hafif ve 5 yaşındaki oğlumu bindirip gezdirdim taşıyor onu da 18 kg kapasitesi varmış. Çünkü bebiş gelince oğlumla kızımla bol bol yürüyeceğiz oğlum yorulunca kızımı slingle bağlayıp oğlumu bebek arabasına bindirme ihtimalim olduğu için özellikle bunu aldım. Bütün sitelerde 4bin civarında hepsiburadadan 2600liraya aldım pusetide içindeydi
Ya çok teşekkür ederim bebek arabasi önerinizi dikkate alacağım🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence pompa alınmalı çünkü ilk bebeğin ve muhtemelen meme ucu yüzünden biraz sıkıntı yaşarsın pompa bu süreçte bana çok yaradı manuel de aldım elektrikli de ilk başlarda manuel işime yaramadı sütü çekemiyordu atmayı bile düşündüm ama iyiki atmamışım kanallarım açıldıkça sütü çekmeye başladı ilk elektrikli dene hatta daha hazır hastanedeyken hem emzirme danışmanlığı iste hem de pompayla sağım yap ki kanalların açılsın ben bunları bilmiyordum çok sıkıntı çektim şimdi herkesi uyarıyorum bu konularda 🫣
Çok teşekkür ederim önerileriniz için. Bu tarz sorunlar yaşayabileceğimi hiç düşünmemiştim gereksiz fikrine daha yakındım ama şimdi kesinlikle alıp kullanacağım saolun

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Bende traverten sitem araba kullanıyorum diğerlerine göre rahat fakat seyahat zamanların da izne çıkarken götürmek mümkün değil çok büyük bunu göz önünde bulundurunuz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende traverten sitem araba kullanıyorum diğerlerine göre rahat fakat seyahat zamanların da izne çıkarken götürmek mümkün değil çok büyük bunu göz önünde bulundurunuz
Bu konuda katılıyorum kuzum sana memlekete gidicem nasil göturcem diye düşünüp duruyorun🤷‍♀️😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar