Sorum var Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlk hamileliğim tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan İlk hamileliğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar herkese. Benim ilk gebeligim bi çok konuda çok kararsızım ama beni düşündüren en büyük iki şey süt sagma makinesi ne kadar gerekli bilmiyorum ve kullanan anneler öneriyorken kullanmayan anneler gereksiz buluyor bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var😕 ve bir diğeri de bebek arabasi ben travel sistem bebek arabasi dusunuyordum fakat bazı annelerin travel sistemden memnun kalmayıp baston bebek arabalarına geçiş yaptığını gördüm travel sistem bebek arabasi kullanıp memnun kalan varmi ve varsa lütfen marka ve model paylasabilirmisiniz🙏
Canım ben süt sağma makinası olarak manuel kullandım oda sadece toplasan 20 gün falan kızımı sürekli emzirdiğim için bana fazla lazım olmadı bebek arabası olarakta baston bebek Arabası tavsiye ederim ben pişman oldum bebek arabam ağır olduğu için kanguruyla dışarı çıkıyoruz ama baston araba hafif kullanışlı fiyatı biraz daha düşerse bende almayı düşünüyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende araştırıyorum canim
İyi akşamlar herkese. Benim ilk gebeligim bi çok konuda çok kararsızım ama beni düşündüren en büyük iki şey süt sagma makinesi ne kadar gerekli bilmiyorum ve kullanan anneler öneriyorken kullanmayan anneler gereksiz buluyor bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var😕 ve bir diğeri de bebek arabasi ben travel sistem bebek arabasi dusunuyordum fakat bazı annelerin travel sistemden memnun kalmayıp baston bebek arabalarına geçiş yaptığını gördüm travel sistem bebek arabasi kullanıp memnun kalan varmi ve varsa lütfen marka ve model paylasabilirmisin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok canım katlandığı da küçük valiz gibi şekil alıyor Google dan bak cabin bebek arabası diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

YouTube dan videolar var izlemiştim ondan almadığıma pişmanım onun tek sorunu tek yok kullanımi var sadece öne bakıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

YouTube dan videolar var izlemiştim ondan almadığıma pişmanım onun tek sorunu tek yok kullanımi var sadece öne bakıyor
Tamm kuzum tesekkur ederim bakiyim bi❤🥰

Tüm sayfalar yüklendi.