Bebek aşağida

• Konbuyu başlatan Gülsüm 63
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülsüm 63 tarafından oluşturulan Bebek aşağida başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,531 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşağida
Konbuyu başlatan Gülsüm 63
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alfa1

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bana da 27 haftalık iken erken doğum ve riski var en az 32 haftaya kadar dayanman lazm dediler 32 haftadan sonra yaşar dediler o yüzden telaş etme riskli kısmı atlatmışsın insallah bebiş zamanında gelir sana tavsiyem başka bir doktora daha görünmen doktorun çok bilgilendirmemis seni cunku

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende 29+5 günlük hamileyim bebek aşağıda sanki acaba erken doğum olabilirmi
Bebek mi asagıda bebeğin eşi mi bana da plesanta aşagıda dediler gittim bebeğin kafası aşagıda çıktı uzman Dr baktı kendiliğinden çıkar endişe etme dedi bazı doktorlar ortaya öyle saçma şeyler atıyorlar ki biz daha kendimizi yiyoruz

Alfa1

Kayıtlı Üye
rank
Bana da 27 haftalık iken erken doğum ve riski var en az 32 haftaya kadar dayanman lazm dediler 32 haftadan sonra yaşar dediler o yüzden telaş etme riskli kısmı atlatmışsın insallah bebiş zamanında gelir sana tavsiyem başka bir doktora daha görünmen doktorun çok bilgilendirmemis seni cunku
Doktorum bu haftalarda doğsada çok sıkıntı olmaz dedi ama durdurabildigimiz kadar durdurmaya çalişcaz 36 haftayı doldursun ki yenidoğan ünitesine göndermeyelim diye uğrasiyo.solunum sıkıntısı vs.olmasın diye.gününe ne kadar yakın doğarsa o kadar iyi kafasındayız doktorumla.tabiki daha erken doğup yaşayan bebişler var ama ne kadar erken doğarsa sıkıntı o kadar cok.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum bu haftalarda doğsada çok sıkıntı olmaz dedi ama durdurabildigimiz kadar durdurmaya çalişcaz 36 haftayı doldursun ki yenidoğan ünitesine göndermeyelim diye uğrasiyo.solunum sıkıntısı vs.olmasın diye.gününe ne kadar yakın doğarsa o kadar iyi kafasındayız doktorumla.tabiki daha erken doğup yaşayan bebişler var ama ne kadar erken doğarsa sıkıntı o kadar cok.
O zaman korkma içini raht tut bol dinlen kuzu iyi beslen inşallah herşey gönlünce olur

Tüm sayfalar yüklendi.