Sorum var Bebek hareketi çok aşağıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Bebek hareketi çok aşağıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 657 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi çok aşağıda
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebek hareketini vajinamin için de popoda hissediyorum sürekli iki yeri tekmeliyor dün doktordan geldim herşey normal ama bu kadar aşağıları tekmelemesi canimi sıkıyor 25+0
Cnim ayni bu haftada bende konu açmıştım, asagida diye 30.hafyaya gelince yukarda hissettim,simdi hep migdemde ayaklari😅💕 korkma yani normalmis🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli aşağıda olunca endişe ediyorum koskoca göbek büyüttüm o hala aşağılarda canim
O hissettiklerin başı yukarida olduğu için qyaklar aşağıda 😁 bas aşağı dönünce mideme vuruyor diyeceksin 💕

Sürekli aşağıda olunca endişe ediyorum koskoca göbek büyüttüm o hala aşağılarda canim
O hissettiklerin başı yukarida olduğu için qyaklar aşağıda 😁 bas aşağı dönünce mideme vuruyor diyeceksin 💕

Z

Zümre

Guest
Cnim ayni bu haftada bende konu açmıştım, asagida diye 30.hafyaya gelince yukarda hissettim,simdi hep migdemde ayaklari😅💕 korkma yani normalmis🤣

Demek hepimiz ayni haftalarda ayni şeyleri yaşıyoruz 30 geldim mi migdemi tekmeliyor diye post açacam bu sefer galiba😄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yani canim koskoca göbek var o nereye gidip tekmeliyor😁 bu bebiklerimizde bir tuaf
Ah ah benim göbeğe herkes ikizmi diye soruyordu ama benim bebek bi mideye gidip tekmeleniyordu bi vajinadan çıkacakmış gibi oluyordu 😂 içerisi onların artık biz sadece onların ağrılarını çekeriz 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar