Sorum var Bebek hareketi

• Konbuyu başlatan Gülhanım
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülhanım tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Gülhanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar iyi akşamlar 17 haftalık hamileyim ama daha hiç hareket hissetmiyorum 2. Gebeligim sizler ne zaman hissettiniz hareketlerini hafif de olsa
Cnm öncelikle rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ben tam 16 haftalıkken hafif bir şekilde sağ tarafımda tekmeler hissettim ve sonrasında 18 19 20 haftalarda çoğalmaya başladı. Yani senin birazdaha zamanın var net bir şekilde hissedebilmen için..ben şuan 20+6 yım benim minik maşallah yerinde durmuyor 😍😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi akşamlar ben ikinci gebeligimde 16 haftada hissetmiştim ama şuanda 3 ciye hamileyim 16 4 olduk bizimkidede tık yok bakalim 20 hissederiz herhalde
Cnm ben tam senin zamanındayken hafif bir şekilde hissetmiştim😍🥰rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iyi akşamlar 17 haftalık hamileyim ama daha hiç hareket hissetmiyorum 2. Gebeligim sizler ne zaman hissettiniz hareketlerini hafif de olsa
Merhaba canım ben ilk gebeliğimi de bu ikinci miniği de 16. Haftada hissettim tek fark oğlum 16. Haftadan sonra çok hareketliydi kızım ise 20. Haftaya kadar kendimi sadece her hafta 1 yada 2 kez hissettirdi 😂😂.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım genelde 19yada 20 de net hissediliyo öncesinde de bi damar atması gibi hafif hafif atıyor 🥰 sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhaba canım ben ilk gebeliğimi de bu ikinci miniği de 16. Haftada hissettim tek fark oğlum 16. Haftadan sonra çok hareketliydi kızım ise 20. Haftaya kadar kendimi sadece her hafta 1 yada 2 kez hissettirdi 😂😂.
Bu bayaaaa nazliymis yaa 😅😅😅

Ben ilk kızımı 23 haftasında hisettim ikinci kızımı 16.haftada oglumuda 16 da hissettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu bayaaaa nazliymis yaa 😅😅😅

Ben ilk kızımı 23 haftasında hisettim ikinci kızımı 16.haftada oglumuda 16 da hissettim
Baya baya ama şimdi durmak bilmiyor . Kız o değil de bayılacak gibiyim midem resmen baygınlık geçiriyor gibi değişik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar