Sorum var Bebek hareketi

• Konbuyu başlatan Gülhanım
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülhanım tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Gülhanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar 17 haftalık hamileyim ama daha hiç hareket hissetmiyorum 2. Gebeligim sizler ne zaman hissettiniz hareketlerini hafif de olsa
Sag salim kucaina al insallah benimde 3 bu 15 haftaliq . Kizimda 5inci ayin tamaminda olumda 22 de falan hiss edim qaliba buda erkek bakalim ne zaman hiss edicem. Amma hiss edersin merak etme 20 de falan

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Öyle ama bu miniğin gebeliği kayraya göre ağır geçiyor
Ya Ayşenur birde şey ben iki kızdan sonra erkek doğurdum ya diyorlar yumurta yer değiştiriyormus o yüzden doğum sonrası sancı çok oluyormuş mesela 2 kızımdada hiç doğum dan sonra sancım ağrım hiiic olmadı eve gelip o soğukta balkonları yikamistim dikişlerim olduğu hâlde ama oğlumda dikişlerim hiç yoktu aşırı sancım vardı karnımın içinde birşeyler hala hareket ediyordu ve hala aynı doğum sancım oluyordu geliyordi heleki emzirirken çok olurdu kayinvalidem kızdan sonra erkek doğursan yada erkekten sonra kız doğursan öyle olur diyordu dedi benimde öyle oluyordu seninde olur mu acaba ya 1 ay öyle devam etti ne zaman geçecek diye bekliyordum valla diyordum doğurdum da kurtulamadımm ,😒

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya Ayşenur birde şey ben iki kızdan sonra erkek doğurdum ya diyorlar yumurta yer değiştiriyormus o yüzden doğum sonrası sancı çok oluyormuş mesela 2 kızımdada hiç doğum dan sonra sancım ağrım hiiic olmadı eve gelip o soğukta balkonları yikamistim dikişlerim olduğu hâlde ama oğlumda dikişlerim hiç yoktu aşırı sancım vardı karnımın içinde birşeyler hala hareket ediyordu ve hala aynı doğum sancım oluyordu geliyordi heleki emzirirken çok olurdu kayinvalidem kızdan sonra erkek doğursan yada erkekten sonra kız doğursan öyle olur diyordu dedi benimde öyle oluyordu seninde olur mu acaba ya 1 ay öyle devam etti ne zaman geçecek diye bekliyordum valla diyordum doğurdum da kurtulamadımm ,😒
Kız Kayra da ben sezaryan olamam rağmen ağrının aşını hissetmedim desem inanır mısın 😂😂. Asla ağrı sızı acı olmadı bende bakalım 2 ay sonra bu minik te neler olacak göreceğiz o zaman söylerim 😂. Ama annem de sezaryan olmuş oda ağrı sızı hiç hissetmemiş ne bende ne erkek kardeşim de yapısal da olabilir bu

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kız Kayra da ben sezaryan olamam rağmen ağrının aşını hissetmedim desem inanır mısın 😂😂. Asla ağrı sızı acı olmadı bende bakalım 2 ay sonra bu minik te neler olacak göreceğiz o zaman söylerim 😂. Ama annem de sezaryan olmuş oda ağrı sızı hiç hissetmemiş ne bende ne erkek kardeşim de yapısal da olabilir bu
Äynen canım şanslıymişsın valla😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iyi akşamlar 17 haftalık hamileyim ama daha hiç hareket hissetmiyorum 2. Gebeligim sizler ne zaman hissettiniz hareketlerini hafif de olsa
Normal bir durum canım ileri iki haftalarda hissetmeye başlarsın yavaş yavaş ben ilk gebeliğimde 17 haftada 2 gebeliğimde 24 haftada hissettim

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Canim her gebelik ayni deil ben iki gebelimde de 16 ci haftada hisetim en net 17 de ilkinde kacinci haftada hisetmeye basladin belki ayni haftalarda baslarsin yine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar