Bebek aşıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Bebek aşıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşıları
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rota virüs aşısı ve menenjit aşısı yaptırdınız mı bebişlerinize yaptıranlar a herhangi Bi yan etkisini gördünüz mü

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben rota yaptirdim 2 kizimada ikinci kızım 10 gün önce oldu herhangi bir yan etkisi olmadı rota zaten ağızdan veriliyor canim
Evet öyleymiş doktorum çok ısrarcı oldu bu aşılar konusunda maddi imkan varsa çok önemli olduğunu söyledi yaptırmayı düşünüyorum bende sağlık sonuçta hiçbirşey önemli değil diyorum ama eşimde herkes yaptırıyor mu maddi imkanları olmayan bisürü insan var falan dedi ücreti duyunca Bi geri vites yaptı 🤦‍♀️😂ama kararımız yaptıracağız kısmet olursa Rabbim bütün çocukları korusun inşaAllah 🤲

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Evet öyleymiş doktorum çok ısrarcı oldu bu aşılar konusunda maddi imkan varsa çok önemli olduğunu söyledi yaptırmayı düşünüyorum bende sağlık sonuçta hiçbirşey önemli değil diyorum ama eşimde herkes yaptırıyor mu maddi imkanları olmayan bisürü insan var falan dedi ücreti duyunca Bi geri vites yaptı 🤦‍♀️😂ama kararımız yaptıracağız kısmet olursa Rabbim bütün çocukları korusun inşaAllah 🤲
Amin canım bende tüm asilari yaptirdim bence çok önemli yapılmalı

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben yaptırmadım cnm iki çocuğuma da yaptırırdım aslında ama aşı ile ilgili bilgim yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar