Bebek beşiği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Bebek beşiği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,383 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek beşiği
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Aynısının meşe rengi var çok rahat kullanıyorum oğlum ayaklandı bilirsiniz zaten 8 aylıkken yürümeye başladı canavar indirdim alt kademeye 3 4 ay sonra odasını yapıcam bunuda masa sandalyeye çeviricem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama şöyle birşey var takımla gelennkoruyucular aşırı dandik ben örgü aldım kenarına miss gibi oldu. Ki oğlum boylu gelişkin bir çocuk ama çok rahat yatıyor fotoları bıraktımm😊
Çok güzel örgü bende sipariş verdm cnm iyi olmuş, ilk bu beşiği beyendim ama kararsız kaldım heraldee bu olacak

Semra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu beşiği aranızda kullanan varmı,sizce nasıl kullanışlı olurm
Kızlar bu beşiği aranızda kullanan varmı,sizce nasıl kullanışlı olurmu Ekli dosyayı görüntüle 1231
Bende bu tarz alacaktım ama sonra vazgectim iki kere masrafa gerek yok diye düşündüm park besik aldim orta kati falanda var kademeli yani 4 5 yasa kadar kullanabiliyorsun 37+3 olduk allahin izniyle kullanmak icin cok sabırsızım 🥰

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yorumlarda 10 yaşına kadar kullanılabilir yazıyo
Aynen kocaman yatak oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yorumlarda 10 yaşına kadar kullanılabilir yazıyo
Tek bi sıkıntısı var bana göre oda kurulum yani kuruyorsun sonra büyütmek için bi daha sök bi daha tak. Sonra bi kademe daha aşağıya alayım diyorsun yine sök tak hadi büyüteyim diyorsun bir daha sök tak evin içinde alimde alyanla dolaşıyordum bi aralar 😊😂😂

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.