Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,129 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz eşimle her ay bir paket bez yada ne bileyim bebek urenleri indrme girince alalım diye anlaştık şimdi bazı bebek bezi markaları indrme giriyor acaba hep aynı markadanmi gitmek lazım bazıları gerctn güzel indrim oluyor almak istyrm nasıl yapalım fikirlerinizi merak ediyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz eşimle her ay bir paket bez yada ne bileyim bebek urenleri indrme girince alalım diye anlaştık şimdi bazı bebek bezi markaları indrme giriyor acaba hep aynı markadanmi gitmek lazım bazıları gerctn güzel indrim oluyor almak istyrm nasıl yapalım fikirlerinizi merak ediyorum
Ben Prima kullanıyorum cnm memnunum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben baby me kullandım, sonra babam bimden almıştı onu kullandım, sleppy kullandım, goon kullandım. Hiç biri pişik yapmadı hangisi uygun gelirse onu alıyorum. Sana tavsiyem çok bez alma çünkü ben hastane için yeni doğan aldım sonra hemen 2 ye geçtim bez araların da çok fazla fark yok küçük gelebiliyor🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prima hiç kullanmadım çok aşırı pahalı zaten çöpe atılıyor, ona verilen paraya yazık ucuz bezler pişik yapmadığı sürece sıkıntı yok 🤗

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Çok yedek yapma cnm çabuk kilo alıyor çocuğu sıkar cnm suanlik 4 aylığız primaya devam ediyoruz ama çok pahalı kuzum ama yinede hep Prima kullanmayı düşünüyorum
Neden özellikle prima çok merak ediyorum, zaten çocuk işiyo kaka yapıyo çöpe gidiyor, pişik yapmayan uyguna çok bez var 🤗 hep merak etmişimdir bunun sebebini

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Neden özellikle prima çok merak ediyorum, zaten çocuk işiyo kaka yapıyo çöpe gidiyor, pişik yapmayan uyguna çok bez var 🤗 hep merak etmişimdir bunun sebebini
Bilmem cnm bir sebeb aramadim hiç 😀 slepyy aldım çok sızıntı yasadim citcitlari yapışmadi iyi ondan sonra eşim Prima alıp gelmişti sonra baktım gayet iyi sızdırma yapmıyor pisikte hiç yapmadı memnun kaldım pahalı biraz ama durum acisindan da çok zorlanmadigimiz için de devam ettik birdaha degsitirmedik kuzum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bilmem cnm bir sebeb aramadim hiç 😀 slepyy aldım çok sızıntı yasadim citcitlari yapışmadi iyi ondan sonra eşim Prima alıp gelmişti sonra baktım gayet iyi sızdırma yapmıyor pisikte hiç yapmadı memnun kaldım pahalı biraz ama durum acisindan da çok zorlanmadigimiz için de devam ettik birdaha degsitirmedik kuzum
Anladım 😅 benim ablam da prima kullanıyor ona da kızıyorum manyak mısın kaka için dünya para veriyorsun diye 😅oda diyor ne biliyim buna alıştım diye 😅 benim çocuk çok hareketli olduğu için cırtları tutmuyordu bende çözümü külot bez de buldum süper 🤗 yeni doğan külot bezleri var mı hiç bakmadım ama varsa eğer kızıma direk külot bezle başlamayı düşünüyorum çok pratik geliyor 🥰

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Anladım 😅 benim ablam da prima kullanıyor ona da kızıyorum manyak mısın kaka için dünya para veriyorsun diye 😅oda diyor ne biliyim buna alıştım diye 😅 benim çocuk çok hareketli olduğu için cırtları tutmuyordu bende çözümü külot bez de buldum süper 🤗 yeni doğan külot bezleri var mı hiç bakmadım ama varsa eğer kızıma direk külot bezle başlamayı düşünüyorum çok pratik geliyor 🥰
Bende külot bezi ilerde düşünüyorum cnm 🥰 ilk adımlarına falan başladiginda daha rahat olur diye düşünüyorum bnde oda benden desene alışmış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Biz hiç takip etmiyoruz canım ya bez hangi gün bitti biz o gün alıyoruz nereden denk gelirse ucuz veya pahalı😅

Tüm sayfalar yüklendi.