Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,149 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi
Kızlar biz eşimle her ay bir paket bez yada ne bileyim bebek urenleri indrme girince alalım diye anlaştık şimdi bazı bebek bezi markaları indrme giriyor acaba hep aynı markadanmi gitmek lazım bazıları gerctn güzel indrim oluyor almak istyrm nasıl yapalım fikirlerinizi merak ediyorum
Ben bir paket Prima bir paket sleepy almıştım yeni hangisini kabul ederse onu kullanırım diye. Bez işi bebeğin cildine gire değişiyor bazı bebeklerin cildi hassas oluyor en iyi markalarda bile pişik yapabiliyor ama bazı bebekler de fark etmiyor istediğin kadar farklı marka kullan pişik olmuyor. Şans işi yani aldıgın bezler elinde kalada bilir kullanada bilirsin ona tamamen bebiş karar verecek 😊 sağlıkla gelsin 💕

Kızlar biz eşimle her ay bir paket bez yada ne bileyim bebek urenleri indrme girince alalım diye anlaştık şimdi bazı bebek bezi markaları indrme giriyor acaba hep aynı markadanmi gitmek lazım bazıları gerctn güzel indrim oluyor almak istyrm nasıl yapalım fikirlerinizi merak ediyorum
Canim ben ilk başta aynı senin gibi indirimde diye molfix almıştım sonra paketini değiştirdiler ve kızıma pişik yaptı hiç geçmedi bile sonra sleepy denedim gayet memnun kaldım halada kullaniyorum ve internetten alıyorum indirimde olunca çoklu paketlerinden alıyorum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bende külot bezi ilerde düşünüyorum cnm 🥰 ilk adımlarına falan başladiginda daha rahat olur diye düşünüyorum bnde oda benden desene alışmış
Ablamla hiç birbirimize benzememişiz😅parası ucuz pahalı düşünmeden alır, benim param kıymetlidir bişeyi alırken 100 kere düşünüyorum😅 aynen canım yürümeye koşmaya başlayınca daha rahat olur 🥰

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben Molfix kullandım memnun kaldım. Aynı bezi kullanman lazım sürekli bez değişikliği yapamazsın. Sadece bebek cildi tahriş yada pisik yapan bezi değiştirirsin farklı bı marka denersin.

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Neden özellikle prima çok merak ediyorum, zaten çocuk işiyo kaka yapıyo çöpe gidiyor, pişik yapmayan uyguna çok bez var 🤗 hep merak etmişimdir bunun sebebini
Yanılıyorsunuz her bez bebeğe iyi gelmez şahsen bende prima kullanıcam çünki kızımda ve oğlumda denemediğim bez kalmadı her paketten 2 tane kullanıp paketiyle başkalarına verdik ucuzunu deneyelim derken hem çocuğum günlerce acı çekti hemde daha çok zarar ettik çevremdeki tüm çocukları bezledik 😂 önemli olan paradan çok çocuğun pişik olmaması gerekirse başka yerden kısarım onun parasını

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim bebeğim 3 aylık ilk doğdun da prima kullandım sonra Sleppy sonra molfix bu 3 den başka kullanmadım hangisi uygunsa onu alıyorum bi sıkıntı olmuyor şükür ama her bebeğin bedeni aynı olmuyor iste en kalitesizi prima istersen bi iki paket onunla başla baktın iyi sonuçlar alıyorsun başka beze de geçebilirsin ben öyle yaptım ama tabiki önemli bişey yani

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Ben baby me kullandım, sonra babam bimden almıştı onu kullandım, sleppy kullandım, goon kullandım. Hiç biri pişik yapmadı hangisi uygun gelirse onu alıyorum. Sana tavsiyem çok bez alma çünkü ben hastane için yeni doğan aldım sonra hemen 2 ye geçtim bez araların da çok fazla fark yok küçük gelebiliyor🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prima hiç kullanmadım çok aşırı pahalı zaten çöpe atılıyor, ona verilen paraya yazık ucuz bezler pişik yapmadığı sürece sıkıntı yok 🤗
Ben 1 paket bby turco aldım oğlumdan kalma bir pakat slpy var şimdi Molfix indrmde alayım dedim bu sefer ya sıkıntı olursa diye kafam karıştı hepsi farklı numara zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok yedek yapma cnm çabuk kilo alıyor çocuğu sıkar cnm suanlik 4 aylığız primaya devam ediyoruz ama çok pahalı kuzum ama yinede hep Prima kullanmayı düşünüyorum. Farklı numara alırsam alıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar