Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,150 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 paket bby turco aldım oğlumdan kalma bir pakat slpy var şimdi Molfix indrmde alayım dedim bu sefer ya sıkıntı olursa diye kafam karıştı hepsi farklı numara zaten
Çok çabuk büyüyorlar bana kalırsa çok stok yapma elinde kalır, ama yine de sen bilirsin

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz eşimle her ay bir paket bez yada ne bileyim bebek urenleri indrme girince alalım diye anlaştık şimdi bazı bebek bezi markaları indrme giriyor acaba hep aynı markadanmi gitmek lazım bazıları gerctn güzel indrim oluyor almak istyrm nasıl yapalım fikirlerinizi merak ediyorum
İlk doğduğunda 1 paket prizma kullandım daha sonra bende senin gibi kampanyalı sleepy almıştım onu kullandım daha sonra baby turco indirime girdi onu aldım onu kullanıyorum ben bir sorun yaşamadım ama tabi bebeğin cildine göre değişiyor kimi bebeklere pişik yapabiliyor en iyisi bile o yüzden çok stok yapma deneye deneye git derim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.