Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seray tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 650 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Seray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Seray

Kayıtlı Üye
rank
Doğum çantası hazırlıycam bebek bezi olarak ne tavsiye edersiniz? Çantaya neler konur? Yardım eder misiniz

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Doğum çantası hazırlıycam bebek bezi olarak ne tavsiye edersiniz? Çantaya neler konur? Yardım eder misiniz
Prima oneririm kendin giyebilecegin rahat kıyafet pijama bebek icin takim hastane çıkışı bel bezi bende yeni hamileyim canim ilk oldugu icin aklima gelenleri yazdim sana 😊

M

Merve37

Guest
Ben sleepy kullandım çok da iyiydi gerçekten ilk doğduğu günden itibaren smdi ikinciye hamileyim yine aynısını kullanıcam hem maddi acıdanda uygun fiyat hem pişik sızdırma falanda yapmadı

Canım şimdiden kolay gelsin bende hazırlicam bi kaç eksiğim var onları alıp başlicam bebek bezi olarak molfix aldım bebeğine 2 tane takım koy,bebiş için çorap,şapka,mendil,battaniye,2-3 tane zıbın senin içinde pijama takımı,iç çamaşırı,çorap,bide kanama durumuna göre ped şimdilik bunları hatırlıyorum belki eksik olabilir canım kızlar eksikleri söylerler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar