Sorum var Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo
A

Adsız anne adayı

Guest
Molfix aldım ins iyi çıkar bebeğim doğunca denicem sızdırma var mı pişik yaptı mı falan baktım beğendim devam ederim olmazsa e bebekteki baby me markayı denerim onuda merak ediyorum

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Molfix aldım ins iyi çıkar bebeğim doğunca denicem sızdırma var mı pişik yaptı mı falan baktım beğendim devam ederim olmazsa e bebekteki baby me markayı denerim onuda merak ediyorum
İlk kizimda denedim baby me igrencti molfix kullandim sonra en rahati en iyisi bence molfix deneme paketleri var her bezin yinede denemek isteyen deneyebilir icinizde kalmasin her bezi denemisimdir nerdeyse

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bebek bezi öneri
Yenidoğan e bebekten baby me çok memnun kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk kizimda denedim baby me igrencti molfix kullandim sonra en rahati en iyisi bence molfix deneme paketleri var her bezin yinede denemek isteyen deneyebilir icinizde kalmasin her bezi denemisimdir nerdeyse
😮 Baby me yenidoğan dan ben çok memnun kalmıştım, molfix bizde sızdırma yapmıştı ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar