Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,143 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aman dışına çıkarıyor bende pişman oldum ben sadece kızıma gece bağlıyorum sabah heryeri batırıyor
Gece yerine gündüz kullan canım bence aldım bitsin en azından diyorsan, gündüz daha sık bez değişiyor çocuğu da çok rahatsız eder o şekilde bez gece uyurken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Baby turco kullan varmı
Ben prima yada molfix kullandım hep canım diğerleri pişik yapıyordu benim oğlanları

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Sleppy le baslayım o zaman prima molfıx cok iyi ama cokda pahalı hersey Almıs basını gitmıs valla Allah hepimizin yardımcısı olsun

Sleppy le baslayım o zaman prima molfıx cok iyi ama cokda pahalı hersey Almıs basını gitmıs valla Allah hepimizin yardımcısı olsun
Amin inşallah. Benim şuan üç oğlum var ilkine Prima kullanmıştım ama yurtdışından gelmişti bayağı ondan ikinci oğluma huggies kullandım şimdi oğluma sleepy ve memnunum 😊 ve internetten uyguna alıyorum bayağı şuan yine hamileyim ona da sleepy kullanacağım inşallah

F

Ftmm

Guest
Baby turco kullan varmı
Cok kotu yaa 5 paket almistim bn. Dogadan serisini.sizdiriyi gunde 5 defa ustbas degistiriyodum.firmayi aradim.serisi hatsli dediler degistirdiler yine sonuc ayni..kullanmayin.sleepy ilk kizimda kullandim gayet iyiydi.2.yede pisik yapti hic kullanamadim.padlerss diye bir marka var gayet memnunum .duymayanlar deneyebilir.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Amin inşallah. Benim şuan üç oğlum var ilkine Prima kullanmıştım ama yurtdışından gelmişti bayağı ondan ikinci oğluma huggies kullandım şimdi oğluma sleepy ve memnunum 😊 ve internetten uyguna alıyorum bayağı şuan yine hamileyim ona da sleepy kullanacağım inşallah
Aynen İnternetten baktım fiyatlar gayet iyi sleppy nın

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar