Bebek çamaşırı için deterjan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Bebek çamaşırı için deterjan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek çamaşırı için deterjan
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~canan~

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
👍🏻 Bende aynısını kullanıyorum çok memnunum kaka lekesini de çıkarıyor. Ama öncesinde ıslakken çok bulaşmışsa yeşil sabunla elimde çitiliyorum. Sıkıntı olmuyo
Ben henüz bilmiyorum kaka lekesini çıkartırmı kakalı zıbınlarımız altlarımızın olmasına bi kaç hafta kaldı 😂 ama hoşuma gitti beyaz sabun olması ve saf olması kokusu da yok fazla sabun gibi inşallah cildine kötü gelmez

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben henüz bilmiyorum kaka lekesini çıkartırmı kakalı zıbınlarımız altlarımızın olmasına bi kaç hafta kaldı 😂 ama hoşuma gitti beyaz sabun olması ve saf olması kokusu da yok fazla sabun gibi inşallah cildine kötü gelmez
İnşallah canım Ben bi sıkıntı yaşamadım ama yine de gözlemlemek lazım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
VRhel
Ben de vernel aldım hassas ciltler için bebeklere özel çok güzel kokuyor
Vernelin bebekler için olan yumuşatıcısını aldım bende 1 aydır kokusu gitmedi hala dolapta bide öyle güzelki kokusu kendi çamaşırlarımızı artık onunla yıkamayı düşünüyorum

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.