Bebek deterjanı çok pahalı olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Bebek deterjanı çok pahalı olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,088 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek deterjanı çok pahalı olmuş
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün alacaktım joker de kıyafetler indirimliydi deterjana baktım 70 TL almadım bi yerde indirimli bulursam alacam artık.

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bebek deterjanı bitti eşine al gel dedim 1500 ml si 70 TL olmuş bu neya herşey ateş pahası siz ne aldınız ve fiyatları ne canlar bilgi verin
Canim benim onceden sanki ozel sabunmu kullaniyorlardi bende hep doğduğundan beri kendi camasirlarimizla ayni sabunla yikiyorum yani okadar incelersek bu devran zor döner tatlim😍😍😍

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Anneler bebek deterjanı bitti eşine al gel dedim 1500 ml si 70 TL olmuş bu neya herşey ateş pahası siz ne aldınız ve fiyatları ne canlar bilgi verin
Ben normal deterjanla yikiyorum almadim bebek deterjani.ne ya ayni hepsinde kimyasal var cok gereksiz buluyorum detarjani makinaya az koymaniz isi ayarini yükseltmeniz yeterli gayette guzel oluyo hic bir şeyde olmuyo çok şükür.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
CaNM ne çabuk bitti seninki ben Dalin aldım sıvı deterjan ve yumuşatıcı aldım haftada bir olmadı 2 kere yıkıyorum bebeğin çamaşırlarını biriktirip öyle yikiyom 3 aya girecem daha bugün bitti valla ölçüsüne göre koyuyom bide ben bebek alışverişi yaptığım zaman almıştım kampanya vardı yumuşatıcı ve sıvı deterjan 110 TL ye aldım civilden ...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ayri deterjan almadim sadece bebehin kiyafetini bizimkilerle yikamiyorum onun disinda tercih meselesi tabiki
Bende bebeğin kiyafetlerini biriktiriyom haftada 1 yada 2 kere yikiyom

Ben ayri deterjan almadim sadece bebehin kiyafetini bizimkilerle yikamiyorum onun disinda tercih meselesi tabiki
Ne kadarlık aldın kucukmuydu senin deterjanın acaba yada gunlukmu yikiyon bebeğin çamaşırlarını misal ben biriktiriyom hepsini bir yikiyom hem kolay oluyo öyle tavsiye ederim

Son düzenleme:

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
CaNM ne çabuk bitti seninki ben Dalin aldım sıvı deterjan ve yumuşatıcı aldım haftada bir olmadı 2 kere yıkıyorum bebeğin çamaşırlarını biriktirip öyle yikiyom 3 aya girecem daha bugün bitti valla ölçüsüne göre koyuyom bide ben bebek alışverişi yaptığım zaman almıştım kampanya vardı yumuşatıcı ve sıvı deterjan 110 TL ye aldım civilden ...

Ne kadarlık aldın kucukmuydu senin deterjanın acaba yada gunlukmu yikiyon bebeğin çamaşırlarını misal ben biriktiriyom hepsini bir yikiyom hem kolay oluyo öyle tavsiye ederim
Deterjanı çokk küçüktü civilden aldım ama ne çabuk bitti bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.