Bebek deterjanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Bebek deterjanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,810 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek deterjanı
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın güzel anneler benim kızımın cildi çok kuru o yüzden doktor çamaşırları için sabun tozu yada bebek toz deterjanı kullanmamı tavsiye etti kullanıp memnun kaldığınız önerebileceğiniz bir marka var mı acaba internetten bakıyorum sipariş edeceğim kararsız kaldım
Ben hacı şakir toz olanı bide duru olanı almıştım en sonlarda civilden Dalan marka bebek deterjanı aldım bide Eşim Dalin almıştı bir kere hepsinden memnun kaldım ama duru en beğendiğimdi 🤗🤗

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kıyafetleri icin Frosch oneririm. Bitkisel, dogada 100% cozunebilir. Araştırın gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Ben hacı şakir toz olanı bide duru olanı almıştım en sonlarda civilden Dalan marka bebek deterjanı aldım bide Eşim Dalin almıştı bir kere hepsinden memnun kaldım ama duru en beğendiğimdi 🤗🤗
Teşekkür ederim 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek kıyafetleri icin Frosch oneririm. Bitkisel, dogada 100% cozunebilir. Araştırın gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim 😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben duru granül sabun kullandım kokusu çok güzel ama lekeleri çıkartmadı kaka oluyorsa eğer şimdi dalin granül aldım oda çıkartmıyor demekki kaka lekesi çıkmıyor dedim artık 😂
Maalesef kakalar çıkmıyor bende Dalin kullandım oğlumda bide ebebek de leke çıkarıcı spreyler var ondan da almıştım ama yinede çıkmıyor yaoar yapmaz çeşme nin altında beyaz kalıp sabunlarka yikardim öyle daha iyi çıkıyor bekleyip makineye attinmi hiç çıkmıyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef kakalar çıkmıyor bende Dalin kullandım oğlumda bide ebebek de leke çıkarıcı spreyler var ondan da almıştım ama yinede çıkmıyor yaoar yapmaz çeşme nin altında beyaz kalıp sabunlarka yikardim öyle daha iyi çıkıyor bekleyip makineye attinmi hiç çıkmıyor
Bende direk yıkıyorum canım çeşmede ama bazen yayılıyor hatta lekesi ama tam çıkmıyor yıkasamda beyazları en son kaynatcam artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar