Bebek egzama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Bebek egzama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 927 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek egzama
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler benim kızım beş aylık doktor egzama olduğunu söyledi mini dolin diye bir nemlendirici vücut losyonu verdi ama günde kaç defa kullanmamız gerekiyor sormayı unutmuşuz kullanan var mı acaba
Internete ilac adini yazarsan tum bilgiler cikiyor.. ordan bilgi edinebilirsin..

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum çok geçmiş olsun benim kızımın kaşlarıda hafif deri döküntüsü var gibiydi tırnakla kaşırsın hafif beyaz deri çıkar ya öyle dedim benim kızımda damı var diye düşündüm cnm
Genelde yüzde diz arkasında döküntü gibi oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide sürüyorum geçiyor 2 gün sonra yanağında yine çıkıyor galiba ben seninkini kullansam daha iyi olucak.🙂🙂
Doktor bize 5 günlük bi tedavi süreci verdi bir damla verdi kızarık yerlerine bir kaç damla sürüp masaj yapıyorduk önce kızarıklıklar geçsin sonra losyonu kullan dedi şampuanını değiştirdi ama losyon kaç defa sormayı unutmuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Internete ilac adini yazarsan tum bilgiler cikiyor.. ordan bilgi edinebilirsin..
Baktım ama bulamadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar