Bebek erkekken kıza dönmüş olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Bebek erkekken kıza dönmüş olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,748 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek erkekken kıza dönmüş olabilir mi
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün. Doktora kontrole gııtım bilmiyorum sonradan sakaya vurduda 8 on içindeyim 3 doktor erkek dedi işte bu doktor da ılı üc defa erkek dedi dun sorunca kız dedı nasıl kız siz erkek dedınz dedim donmuş olabilir dedi guldu sonra Saka dedı erkek pipisi de bu kafam şuan çok karıstı Saka mıydı yoksa doktor kendını tepkımden dolayı cevırdı mı bilmiyorum

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün. Doktora kontrole gııtım bilmiyorum sonradan sakaya vurduda 8 on içindeyim 3 doktor erkek dedi işte bu doktor da ılı üc defa erkek dedi dun sorunca kız dedı nasıl kız siz erkek dedınz dedim donmuş olabilir dedi guldu sonra Saka dedı erkek pipisi de bu kafam şuan çok karıstı Saka mıydı yoksa doktor kendını tepkımden dolayı cevırdı mı bilmiyorum
Tabiki de şaka yapmış bacakları yapisiksa o an kız gibi durmuştur kız zanetip erkek olduğunu görünce de senin tepkine göre kıvırmistir şaka dır canım

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki de şaka yapmış bacakları yapisiksa o an kız gibi durmuştur kız zanetip erkek olduğunu görünce de senin tepkine göre kıvırmistir şaka dır canım
Cunku 12 haftalıkti erkek dediler tam emin olmak için 15 bekledim erkek dediler yine ona göre hazırlık yaptım hani yine cok şükür oglum var kız olsada sorun degil ama ınsan kendini o şeye artık hazırlayınca

Meleğimmmm

Kayıtlı Üye
rank
Cunku 12 haftalıkti erkek dediler tam emin olmak için 15 bekledim erkek dediler yine ona göre hazırlık yaptım hani yine cok şükür oglum var kız olsada sorun degil ama ınsan kendini o şeye artık hazırlayınca
Benim 1 kızım var. Bunada kız dediler bende erkek olsun isterdim 6 aylığım Allah kolay geçitten geçirsin hepimize 🙏🥰🤰☺️🤲👩‍❤️‍👩

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂😂🥰 kız dönme diye bişey olabilr mi hiç

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bak hala bilmiyorum diyosun 🤦‍♀️ cinsiyet spermin yumurtayı döllediği anda belirlenir spermdeki cinsiyet kromozomu belirler xy ise erkek, eğer xx ise kızdr. Döllenme olduğu andan itibaren cinsiyet bellidr Ve değişmesi imkansızdır. En azından anne karnında imkansz yani sonra büyüyünce kendi tercihi tabi 😀
😅😅😅😅Kız niye öyle diyon burda cogu kişi demiyo mu kızdı dogdu erkek vey tam tersi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm neyse odur ..☺️ yani doktor takılmış sana.. sen kaç haftaliksin.. bazen net söylemiyor doktor

Tüm sayfalar yüklendi.